Fruwający Skorża, wielka radość w Poznaniu. Tak Lech cieszył się z mistrzostwa (zdjęcia)
Lech Poznań odebrał puchar i złote medale za mistrzostwo Polski. Piłkarze "Kolejorza" nie kryli radości z wywalczenia tytułu. Świętować mogli na własnym stadionie, gdzie w ostatniej kolejce T-Mobile Ekstraklasy zremisowali z Wisłą Kraków 0:0.
- Foto Olimpik/x-news
- 08.06.2015 08:33

Data dodania:
08.06.2015 08:33
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze