Wpadł z nożem do sklepu
Mężczyzna napadł na sklep przy ul. Śliwińskiego, ale chwilę później uciekł kiedy ekspedientka zaczęła krzyczeć. Teraz szuka go policja.
- 06.03.2015 10:30
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze