Reklama
Polscy i niemieccy kibice świętowali na ulicach Paryża
Paryż. Polscy i niemieccy kibice świętowali na paryskich ulicach remis 0:0 w fazie grupowej piłkarskich mistrzostw Europy rozgrywanych we Francji. Obie drużyny mają po 4 punkty i zajmują dwa pierwsze miejsca w grupie C.
- RUPTLY / x-news
- 17.06.2016 08:08

Data dodania:
17.06.2016 08:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze