Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Boniek w Lublinie: Jesteśmy gotowi na Euro, a Motorowi życzę awansu

Mamy wszystko, by już zacząć Euro. Chcielibyśmy żeby to była wielka reklama naszego kraju, naszej uprzejmości. Żeby pokazać, że warto przyjechać do naszego kraju – powiedział dzisiaj w Lublinie prezes PZPN Zbigniew Boniek.
Boniek w Lublinie: Jesteśmy gotowi na Euro, a Motorowi życzę awansu
Dzisiejsze spotkanie Trybunale Koronnym w Lublinie ws. organizacji Euro U-21

W budynku Trybunału Głównego Koronnego na Starym Mieście w Lublinie odbyło się dziś spotkanie robocze z udziałem prezydentów miast gospodarzy UEFA EURO U21 Polska 2017 i przedstawicieli Lokalnego Komitetu Organizacyjnego.

Tematem był aktualny stan przygotowań do turnieju oraz inauguracji oficjalnego programu wolontariatu. Zbigniew Boniek życzył też Motorowi Lublin awansu do ekstraklasy. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama