Reklama
AC/DC w centrum Lublina. Testowali system nagłośnienia (wideo)
W centrum Lublina było dzisiaj głośno. Po godz. 15 głośników na pl. Litewskim poleciało AC/DC. W taki sposób testowano nowy system nagłośnienia. Filmik nagrał jeden z naszych czytelników :)
- 29.03.2017 16:00

Data dodania:
29.03.2017 16:00
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze