Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biała Podlaska: Rotariański Wyścig Kaczek na Krznie

Gumowe kaczki już po raz trzeci popłyną Krzną. W tym roku rotarianie zbierają, podobnie jak w 2016 roku, na rzecz stowarzyszenia Wspólny Świat.
Biała Podlaska: Rotariański Wyścig Kaczek na Krznie

III Rotariański Wyścig Kaczek odbędzie się 18 czerwca.

– W tym roku zbieramy pieniądze na rzecz autystycznych dzieci, które przekażemy stowarzyszeniu Wspólny Świat, stowarzyszeniu od którego opieki nad dziećmi autystycznymi mogą się uczyć na całym świecie – mówi Janusz Matusiak z bialskiego Rotary Clubu. 

– Od 1 maja oferujemy kaczuszki - cegiełki. Proponujemy cenę po 20 zł – dodaje Matusiak.

Dzięki dwóm poprzednim wyścigom rotarianie przekazali na rzecz potrzebujących dzieci 30 tys. zł. – Dla nabywców kaczek przewidzieliśmy cenne nagrody. Za pierwsze miejsce będzie kino domowe firmy Samsung. Do tego lot widokowy nad naszym miastem oraz wiele innych nagród, które zostaną rozlosowane bezpośrednio po wyścigu – zapowiada przedstawiciel Rotary Club.

Kaczki - cegiełki można nabyć m.in. w sklepie Bialskie Cuda przy ulicy Warszawskiej, w przychodni Medyk przy ulicy Królowej Jadwigi czy w hurtowni Koala przy ulicy Brzeskiej.

Początek wyścigu o godz. 13 na rzece Krznie przy bazarze na Al. Tysiąclecia.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama