Reklama
Dorohusk-Osada. Mężczyzna zginął w pożarze domu
W nocy wybuchł pożar domu w miejscowości Dorohusk-Osada (pow. chełmski).
- (pab)
- 07.01.2013 07:22
Strażacy zgłoszenie o pożarze dostali kilka minut przed północą. - Podczas gaszenia ognia, w jednym z pomieszczeń natrafili na zwłoki 54-letniego mężczyzny - informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.
Wstępnie ustalono, że przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.
Data dodania:
07.01.2013 07:22
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze