
Halowa piłka nożna
* Eliminacje do Turnieju Finałowego XXI Otwartych Okręgowych Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej Seniorów Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, w sobotę od godz. 9.30 w hali HOSiR przy ul. Ciesielczuka 2 w Hrubieszowie.
* VI Memoriał Stanisława Wójcika, Turniej Juniorów Starszych, rocznik 94-95, w sobotę zostaną rozegrane eliminacje, które rozpoczną się o godz. 9 w hali OSiR przy ul. Targowej w Biłgoraju oraz hali Zespołu Szkół w Księżpolu. W niedzielę od godz. 9 w hali OSiR przy ul. Targowej w Biłgoraju będzie rozgrywany turniej finałowy.
* V edycja turnieju Beksa Cup dla rocznika 2003, w sobotę od godz. 8.30 w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej 31 w Lublinie.
* Turniej trampkarzy starszych o puchar prezesa GKS Bogdanka, w sobotę od godz. 9 w hali sportowej GKS Górnik Łęczna przy ul. Jana Pawła II 13 w Łęcznej.
Piłka ręczna
* Mecz sparingowy: Azoty Puławy – AZS UT-H Radom, w sobotę o godz. 15.30 w hali MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.
Sporty zimowe
* I zawody narciarskie i snowboardowe, w niedzielę od godz. 10 na stoku narciarskim w Parchatce. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów
Koszykówka
* I liga mężczyzn: Wikana-Start Lublin – Franz Astoria Bydgoszcz, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.
* I liga kobiet: AZS UMCS Lublin – ITS Ślęza Wrocław, w sobotę o godz. 14 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.
Siatkówka
* II liga kobiet: Tomasovia Tomaszów Lubelski – Sandecja Nowy Sącz, w sobotę o godz. 17 w hali ZS Nr2 przy ul. Żwirki i Wigury w Tomaszowie Lubelskim * AZS UMCS Lublin – AZS AWF UKSW Warszawa, w sobotę o godz. 16 w hali AOS przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie.
* II liga mężczyzn: Trójka Międzyrzec Podlaski – AZS UWM Olsztyn, w sobotę o godz. 18 w hali ZPO Nr3 przy ul. Leśnej 2 w Międzyrzecu Podlaskim * Avia Świdnik – Karpaty Krosno, w sobotę o godz. 18 w hali OSR przy ul. Fabrycznej w Świdniku.
* III liga mężczyzn: Avia II Świdnik – Wolanka Wola Osowińska, w sobotę o godz. 14.30 w hali OSR przy ul. Fabrycznej w Świdniku * Cukrownik II Pszczółka Lublin – Kresy Dołhobyczów, w sobotę o godz. 17 w hali byłej Cukrowni przy ul. Krochmalnej w Lublinie * Tempo Chełm – MKS Kraśnik, w sobotę o godz. 17 w Miejskiej Hali Sportu przy ul. Granicznej w Chełmie * Perła Telatyn – Eska Janów Lubelski, w sobotę o godz. 18 w hali Gimnazjum w Telatynie
Szachy
* Lubelska Liga Szachowa (wszystkie mecze zostaną rozegrane w niedzielę o godz. 10, runda rewanżowa rozpocznie się o godz. 14): Agros Chełm – Tempo Ożarów * Figuranci Lublin – AZS UMCS Lublin * Kurów – Tomasovia Tomaszów Lubelski * Gambit Międzyrzec Podlaski – Drakon Lublin.
Tenis stołowy
* I liga kobiet: KTS Optima Lublin – LKS Brzostowianka Brzostek, w sobotę o godz. 16 w hali Centrum Sportu Akademos przy ul. Symfonicznej 1a w Lublinie. Wstęp na spotkanie jest wolny.
* III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek i kadetów, w sobotę od godz. 9 w sali ZS w Kocudzy.
TKKF OMEGA ZAPRASZA
Ognisko TKKF Omega zaprasza na XVII Mistrzostwa Lublina Zakładów Pracy w piłce halowej. Mecze będą rozgrywane w hali Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej (soboty i niedziele). Wpisowe obejmuje udział w rozgrywkach ligowych oraz Pucharze Ligi. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 501 755 707 po godz. 17 lub pocztą elektroniczną: [email protected]
Reklama













Komentarze