Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijany za kierownicą pługa. Odśnieżał wężykiem

Mężczyzna miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Włodawscy policjanci zatrzymali go w poniedziałek rano podczas akcji \"Trzeźwy Poranek”.
Pijany za kierownicą pługa. Odśnieżał wężykiem
(Maciej Kaczanowski)
Tuż po godz. 7 na ul. Lubelskiej patrol drogówki zatrzymał do kontroli drogowej kierującego pługiem. Jak się okazało, mężczyzna był pod działaniem wysokoprocentowego trunku. Po chwili wyszło na jaw, że 38-letni mieszkaniec gm. Fajsławice prowadził samochód marki Man, mając w organizmie ponad 1 promil alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama