Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Krasnystaw: Ponadgimnazjalni stypendyści

Starosta uhonorował stypendiami najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu krasnostawskiego.
Krasnystaw: Ponadgimnazjalni stypendyści
Starosta uhonorował stypendiami najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu krasno
Nagrody otrzymało 14 najpilniejszych: Dorota Bielesza, Bartłomiej Bojarczuk, Milena Mazurek, Olga Żebrowska, Aleksandra Czerniak, Magdalena Krupa, Paulina Rut, Jagoda Krzysztofiak, Karolina Opat, Anna Pacan, Kamil Kowalik, Katarzyna Marciniak, Adrian Żelazny i Paulina Zbicia. Wszyscy oni mieli wysokie średnie ze wszystkich przedmiotów oraz wzorowo się zachowywali. Spotkanie władz ze stypendystami uświetnił występ uczniów z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama