Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zjechał autem do rowu. Był kompletnie pijany

Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał kierowca audi, który w miejscowości Kanie (pow. chełmski) zjechał do rowu. Mężczyzna trafił do szpitala.
Zjechał autem do rowu. Był kompletnie pijany

Autor: Policja

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem.

47-latek panowanie nad autem i zjechał do rowu. Trafił do szpitala, ale szybko został wypisany do domu.

Okazało się, że był kompletnie pijany - miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. 47-latek odpowie za to przed sądem.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama