Rejowiec Fabryczny: Volkswagenem pod szynobus
W niedzielę wieczorem 37-letnia mieszkanka Rejowca Fabrycznego, kierująca volkswagenem, z nadmierną prędkością wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy między ul. Polną i Osiedlem Wschód, wprost pod nadjeżdżający szynobus.
- (bar)
- 20.01.2014 12:22

Rozpędzony skład uderzył w tył auta. 37-latka nie odniosła poważniejszych obrażeń. Za spowodowanie groźnej kolizji policjanci ukarali ją mandatem.
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze