Reklama
Wyryki Wola. Mężczyzna zginął przejechany przez samochód. Kierował policjant
Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek w miejscowości Wyryki Wola (pow. włodawski). Kierowca osobowego peugeota najechał na leżącego na drodze mężczyznę. 22-latek zmarł na miejscu.
- KWP Lublin, pab
- 29.01.2013 11:01

Policjanci dostali informację o wypadku w poniedziałek po godz. 18. W miejscowości Wyryki Wola kierowca osobowego peugeota najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. 22-latek z gm. Wyryki zginął na miejscu.
Kierowcą samochodu okazał się policjant jadący do pracy. Mężczyzna był trzeźwy. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie zauważył leżącego na środku drogi mężczyzny, gdyż został oślepiony przez pojazd jadący z przeciwka - informuje Daniel Eustrat, rzecznik włodawskiej policji.
Data dodania:
29.01.2013 11:01
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze