Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Włodawa: Pijany rowerzysta wpadł dwa razy tego samego dnia

Pijany rowerzysta po raz pierwszy wpadł we wtorkowe przedpołudnie, po raz drugi policjanci zatrzymali go godzinę później.
Włodawa: Pijany rowerzysta wpadł dwa razy tego samego dnia
Drogówka z Włodawy zatrzymała 57-latka w Hańsku Pierwszym. Rowerzysta miał orzeczony zakaz kierowania rowerami. Alkomat pokazał, że ma blisko promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna po sporządzeniu dokumentacji został zwolniony. Policjanci ponownie zobaczyli go po godzinie. Znowu jechał rowerem. Tym razem alkomat pokazał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama