Na scenie przy Bramie Krakowskiej będą występować muzycy z Lublina: zespół Backbeat, Łukasz Jemioła oraz Lublin Street Band. Natomiast sceną na pl. Litewskim będzie rządzić trzech DJ-ów z Litwy: Noruišis, Eroot oraz Souldatov. Ten polsko-litewski zestaw ma być nawiązaniem do zbliżającej się 450. rocznicy zawarcia Unii Lubelskiej. Muzyka do tańca ma grać ponadto na środku deptaka, będą tu również występować sztukmistrze.
Więcej o sylwestrze na deptaku w Lublinie: Sylwester miejski 2018/19 w Lublinie. Organizatorzy spodziewają się 1,5 tys. osób
![Sylwester w Lublinie. Ostatnie przygotowania do miejskiej imprezy [zdjęcia] Sylwester w Lublinie. Ostatnie przygotowania do miejskiej imprezy [zdjęcia]](https://static2.dziennikwschodni.pl/data/articles/xl-sylwester-w-lublinie-ostatnie-przygotowania-do-miejskiej-imprezy-zdjecia-1751710589.jpg)













Komentarze