Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mieszkańcy pomagają bocianom z wysypiska we Włodawie

Szkoły, instytucje, przedsiębiorcy, a także osoby prywatne włączyły się w akcję dokarmiania bocianów, które od dwóch tygodni stacjonują na włodawskim wysypisku śmieci. Gdyby nie pomoc ludzi dobrej woli blisko 200 ptaków padłoby z głodu.
Mieszkańcy pomagają bocianom z wysypiska we Włodawie

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama