Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: 18-latek wjechał w drzewo

Dziś przed godziną 4 nad ranem 18-letni kierowca seata stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Trafił do szpitala.
Chełm: 18-latek wjechał w drzewo
(Policja w Chełmie)
Do wypadku doszło na ulicy Hrubieszowskiej w Chełmie. 18-latek podróżował samochodem sam. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Chełmie. Mężczyzna nie chciał poddać się badaniu alkomatem. – W szpitalu pobrano mu krew. Czekamy na wyniki – mówi mł. asp. Ewa Czyż z policji w Chełmie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama