Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Włodawa: Pijany złodziej ukradł ciężarówkę

43-latek ukradł ciężarówkę marki Iveco. Po krótkim pościgu udało się zatrzymać sprawcę. Był pijany, a w aucie znajdowała się niedopita butelka wódki.
Włodawa: Pijany złodziej ukradł ciężarówkę
(Archiwum)
Do kradzieży ciężarówki doszło w sobotę po godzinie 22. Pojazd o wartości 20 tysięcy złotych skradziono z bazy transportowej we Włodawie. Policjanci ruszyli w pościg w kierunku, w którym miał odjechać złodziej. Kilka kilometrów za Włodawą - w Adampolu mundurowi natrafili na iveco. - Pojazdem kierował znany włodawskiej policji 43-latek. Był pijany i miał ponad promil alkoholu w organizmie. W samochodzie znajdowała się niedokończona butelka z wódką - mówi kom. Bożena Chomiczewska z policji we Włodawie. Mariusz S. został zatrzymany. Trafił do aresztu. Odpowie za kradzież oraz jazdę po pijanemu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama