Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Skoki narciarskie: Start nowego sezonu 21 listopada w Wiśle

Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) zatwierdziła kalendarz sezonu 2020/21. Rywalizacja podobnie jak w ostatnich latach rozpocznie się w Wiśle.
Skoki narciarskie: Start nowego sezonu 21 listopada w Wiśle

Autor: x-news/Press Focus

21 listopada odbędzie się tam konkurs drużynowy, a dzień później indywidualny. Od 11 do 13 grudnia w Planicy będą rozgrywane mistrzostwa świata w lotach, które nie odbyły się w marcu ze względu na pandemię koronawirusa.

Również w tym mieście tradycyjnie już zostanie zakończona rywalizacja w Pucharze Świata (26-28 marca). Do Polski najlepsi skoczkowie zawitają jeszcze w połowie stycznia.

W Zakopanem odbędzie się konkurs drużynowy (16.01) oraz indywidualny (17.01). Nowością będzie rywalizacja w Pekinie, gdzie w dniach 13-14 lutego odbędzie się próba przedolimpijska.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama