Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pogranicznicy świętowali 22. urodziny (zdjęcia)

Były nominacje, ordery i występy. Tak obchodzono w Chełmie 22. rocznicę powstania Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.
Pogranicznicy świętowali 22. urodziny (zdjęcia)
(NOSG)

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama