Łopiennik: Kierowca busa wjechał w znak ostrzegający o robotach drogowych
W miejscowości Łopiennik, kierowca busa wjechał w przyczepkę z ustawionym znakiem informującym o robotach drogowych.
- jotem
- 11.06.2013 12:22

Do kolizji doszło w poniedziałek o godzinie 14.30 Jak informuje asp. Marzena Skiba, nikomu nic się nie stało.
Data dodania:
11.06.2013 12:22
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze