Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Łopiennik: Kierowca busa wjechał w znak ostrzegający o robotach drogowych

W miejscowości Łopiennik, kierowca busa wjechał w przyczepkę z ustawionym znakiem informującym o robotach drogowych.
Łopiennik: Kierowca busa wjechał w znak ostrzegający o robotach drogowych
(Policja w Krasnymstawie)
Do kolizji doszło w poniedziałek o godzinie 14.30 Jak informuje asp. Marzena Skiba, nikomu nic się nie stało.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama