Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Świerże: Strażacy wyłowili ciało mężczyzny

We wtorek po godzinie 18 strażacy wyłowili z Bugu ciało 19-latka.
Świerże: Strażacy wyłowili ciało mężczyzny
(Archiwum)
Mężczyzna wpadł do rzeki w miejscowości Świerże (pow. chełmski). Jak relacjonują strażacy, całą sytuację zauważył przechodzeń. Zadzwonił po pomoc. Zgłoszenie wpłynęło we wtorek dokładnie o godzinie 18.07. Na miejsce wybrali się strażacy wyposażeni w łódź. Z Lublina ściągnięto także nurków. Niestety nie udało się uratować życia mężczyźnie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama