Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biegiem po Ogrodzie Botanicznym w Lublinie. Wyniki rywalizacji

82 zawodników stanęło na starcie biegu Botaniczna Piątka, który odbył się w sobotę w Ogrodzie Botanicznym UMCS w Lublinie.
Biegiem po Ogrodzie Botanicznym w Lublinie. Wyniki rywalizacji

Spośród nich, 81 osób ukończyło bieg, a najszybszy był Mateusz Krzysztoń z Żyrzyna, który 5 kilometrów pokonał w czasie 18 minut i 7 sekund. Wśród kobiet pierwsza była Dominika Mazur z Lublina (23 minuty i 9 sekund).

Pełne wyniki rywalizacji można znaleźć tutaj.

Biegi z cyklu Botaniczna Piątka oprócz Lublina odbywają się w pięciu innych miastach Polski.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama