Mieszkaniec powiatu bialskiego już kilka lat temu brał udział w obrocie zakazanymi substancjami - amfetaminą i tabletkami ecstasy w znacznej ilości, za co Sąd Okręgowy w Lublinie skazał go na 3 lata pozbawienia wolności. Wyrok zapadł, gdy 39-latek przebywał na wolności. Za kratki mężczyzna wcale się nie spieszył.
Zamiast stawić się w wyznaczonym zakładzie karnym postanowił ukryć się przed wymiarem sprawiedliwości. I zrobił to na tyle skutecznie, że dłuższy czas zniknął z oczu służb. Tropieniem skazanego dilera zajęli się kryminalni z Międzyrzeca Podlaskiego i mundurowi z KWP w Lublinie zwani "łowcami głów".
W tym miesiącu ustalili, że poszukiwany przebywa w gminie Drelów w powiecie bialskim, w domu swojego znajomego. W sobotę, wczesnym rankiem, złożyli mu niespodziewaną wizytę. 39-latek nie stawiał oporu. Mundurowi zabrali go prosto do więzienia.

















Komentarze