Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Podczas spaceru znalazł ciało człowieka

Do tragicznego wypadku podczas wycinki drzew doszło w czwartek w powiecie radzyńskim. Przypadkowy świadek podczas spaceru odnalazł ciało człowieka.
Podczas spaceru znalazł ciało człowieka

Autor: KPP Radzyń Podlaski

Dyżurny policji z Radzynia Podlaskiego w czwartek otrzymał zgłoszenie dotyczące nieszczęśliwego wypadku podczas wycinki drzew w miejscowości Sobole w gminie Ulan Majorat. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 58 letni mieszkaniec gminy Ulan Majorat podczas prac związanych z wycinką drzew w lesie został uderzony przez pień ściętego drzewa. Na skutek poniesionych obrażeń zmarł na miejscu - informuje aspirant sztabowy Piotr Woszczak z radzyńskiej policji. 

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało przekazane do dalszych badań. 

Policja po raz kolejny apeluje do pracowników, aby przestrzegali zasad bezpieczeństwa i zachowali szczególną ostrożność, w szczególności podczas prac związanych z wycinką drzew. 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama