Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Woda na ulicy Chodźki. Na miejscu już działają służby

W piątek rano mieszkańcy Lublina dostrzegli strumienie wody płynące ulicą Chodźki. Na miejscu działają już służby.
Woda na ulicy Chodźki. Na miejscu już działają służby

Autor: Czytelnik Mateusz

Do zdarzenia doszło w piątek rano na ulicy Chodźki. Ulicą płynął strumień wody. 

- Otrzymaliśmy zgłoszenie z ulicy Chodźki 8. Na miejsce została wysłana ekipa MPWiK. Na razie wiemy że doszło do zalania studni wodomierzowej i trwa wypompowywanie wody - informuje Magdalena Bożko-Miedzwiecka, rzeczniczka Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodno-Kanalizacyjnego w Lublinie. - po wypompowaniu pracownicy będą szukać źródła awarii. 

Nie ma przerw w dostawie wody w okolicznych budynkach. 


Autor: Czytelnik Mateusz

Autor: Czytelnik Mateusz

Autor: Czytelnik Mateusz

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama