W wydarzeniu udział wzięli absolwenci, ich rodziny i przyjaciele, a także władze uczelni, dziekani, wykładowcy oraz przedstawiciele społeczności akademickiej.
Absolutorium to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu akademickim. Jest symbolicznym zwieńczeniem kilku lat nauki, zdobywania doświadczenia i rozwijania kompetencji, które absolwenci będą wykorzystywać w swojej dalszej karierze zawodowej.
Absolwenci dziewięciu kierunków odbiorą gratulacje
Podczas tegorocznej uroczystości listy gratulacyjne odebrały osoby kończące studia na kierunkach:
- administracja,
- architektura,
- finanse i rachunkowość,
- informatyka,
- media i dziennikarstwo,
- projektowanie wnętrz,
- socjologia,
- stosunki międzynarodowe,
- zarządzanie.
W gronie tegorocznych absolwentów znaleźli się również studenci kształcący się w programach anglojęzycznych.
W programie przemówienia i wspólne świętowanie
Uroczystość była nie tylko okazją do podsumowania zakończonego roku akademickiego 2025/2026, ale również do podziękowania absolwentom za ich zaangażowanie i wkład w życie społeczności akademickiej. Po przemówieniach władz uczelni i wzruszeniach nadszedł czas na pamiątkowe zdjęcia i symboliczne rzucenie biretami.

Komentarze