Studenci z 29 krajów rozpoczęli naukę na WSEI w Lublinie
– W okresie 20 lat w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji Uczelnię opuściło się ok. 60.000 studentów, w tym ponad 19 tysięcy na studiach podyplomowych – mówiła, rozpoczynając nowy rok akademicki Teresa Bogacka, Kanclerz WSEI.
14.10.2021 15:46