Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Najnowsze

Muzyczne atrakcje w Filharmonii Lubelskiej

Muzyczne atrakcje w Filharmonii Lubelskiej

W najbliższą niedzielę, 26 września o godz. 11 w Filharmonii Lubelskiej odbędzie się koncert "Najsłynniejsza symfonia świata" w ramach cyklu Encyklopedia muzyki. Z kolei w środę, 29 września o godz. 18, Filharmonia zaprosi na koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej "Póki Polska żyje w nas". 22.09.2021 11:02
Koronawirus 22 września. Kolejny wzrost zakażeń. Najwięcej przypadków i zgonów w Lubelskiem

Koronawirus 22 września. Kolejny wzrost zakażeń. Najwięcej przypadków i zgonów w Lubelskiem

882 nowe przypadki zakażenia koronawirusem i 20 ofiar śmiertelnych - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj o godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce. W woj. lubelskim są 152 zakażenia i 5 zgonów - najwięcej w całym kraju 22.09.2021 10:35
Ruszyły rozgrywki Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. The Reds lepsi od Symbitu

Ruszyły rozgrywki Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. The Reds lepsi od Symbitu

W najciekawszym meczu inauguracyjnej kolejki The Reds IGLO-KLIMA pokonali Symbit. To była konfrontacja aktualnego mistrza rozgrywek z poważnym pretendentem do tytułu. 22.09.2021 09:53
Więcej firm w Janowskiej Strefie Inwestycji. Ma powstać "duży zakład pracy"

Więcej firm w Janowskiej Strefie Inwestycji. Ma powstać "duży zakład pracy"

Przybywa firm w Janowskiej Strefie Inwestycji. Jeden z inwestorów kupił 15 ha gruntu „pod budowę dużego zakładu pracy” – poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych burmistrz Krzysztof Kołtyś. Już teraz swój zakład buduje firma zajmująca się przerobem zbóż i produkcją kasz 22.09.2021 09:46
W gminie Opole Lubelskie ledy zastąpią stare lampy

W gminie Opole Lubelskie ledy zastąpią stare lampy

W gminie Opole Lubelskie wymienią oświetlenie uliczne. Ledy zastąpią starego typu lampy sodowe. Przyniesie to spore oszczędności – nawet pół miliona złotych rocznie 22.09.2021 09:33
Zielony Festyn w Parku na Górkach Czechowskich

Zielony Festyn w Parku na Górkach Czechowskich

W najbliższą niedzielę, 26 września w godz. 13-17 na Górkach Czechowskich odbędzie się Zielony Festyn, czyli propozycja spędzenia czasu dla całych rodzin. 22.09.2021 09:14
Nordikiada w Kazimierzu Dolnym

Nordikiada w Kazimierzu Dolnym

Druga we wrześniu odsłona Nordikiady zawita do Kazimierza Dolnego. Na uczestników czekają dwie trasy – ok. 5 i ok. 10 km. Start 26 września na Zamku w Kazimierzu o godz. 12. 22.09.2021 09:06
Kierowcy ominą Szczebrzeszyn, jadąc obwodnicą. "Przez środek miasta przetacza się cała masa ciężarówek"

Kierowcy ominą Szczebrzeszyn, jadąc obwodnicą. "Przez środek miasta przetacza się cała masa ciężarówek"

Obwodnica Szczebrzeszyna ma powstać do 2029 roku. Właśnie podpisano umowę na wykonanie m.in. studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego inwestycji. 22.09.2021 09:02
W Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi czekają na filmy o rolnikach

W Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi czekają na filmy o rolnikach

Młodzi mieszkańcy wsi, którzy nie boją się kamery, mają szanse na pieniądze. Wystarczy, że nakręcą krótkie wideo, na którym opowiedzą o swoim życiu, otoczeniu i planach na przyszłość. Najlepsze materiały otrzymają nagrody finansowe od resortu rolnictwa 22.09.2021 08:47
Wystawa Janusza Olszewskiego w Kazimierzu Dolnym

Wystawa Janusza Olszewskiego w Kazimierzu Dolnym

W tym roku Janusz Olszewski obchodzi piękny jubileusz 50 lat działalności artystycznej. Z tej okazji Galeria Grabskich w Kazimierzu Dolnym zaprasza na wernisaż retrospektywnej wystawy artysty. Otwarcie ekspozycji nastąpi 25 września o godz. 14. 22.09.2021 08:35
Spotkanie z Edytą Bystroń w DDK Czuby Południowe

Spotkanie z Edytą Bystroń w DDK Czuby Południowe

Edyta Bystroń będzie gościem kolejnej odsłony cyklu "Komiksiary" w DDK Czuby Południowe (ul. Wyżynna 16). Spotkanie odbędzie się 26 września o godz. 12. 22.09.2021 08:34
Fortuna Puchar Polski: Motor kontra Podbeskidzie, Orlęta Spomlek grają z Lechią Zielona Góra

Fortuna Puchar Polski: Motor kontra Podbeskidzie, Orlęta Spomlek grają z Lechią Zielona Góra

W lidze piłkarzom Motoru idzie ostatnio całkiem nieźle. W środę podopieczni Marka Saganowskiego będą mogli za to sprawdzić się na tle pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała w ramach pierwszej rundy Fortuna Pucharu Polski. Początek spotkania na Arenie Lublin o godz. 19. 22.09.2021 08:19

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama