Wziąłeś ślub? Posadź drzewo!
Stowarzyszenie WeRwA przypomina, że każdy mieszkaniec miasta, jak i jego goście, mogą bez żadnych formalności posadzić drzewo. – To znakomity sposób na uczczenie ważnego wydarzenia w życiu, jak oświadczyny, ślub, czy narodziny dziecka – przekonują członkowie stowarzyszenia.
21.09.2017 15:46