Libacje, konkurs na picie wódki z gwiazdką? Czytelnik skarży się na komendanta SG
Opłatek, jajeczko, niepodległościowe rocznice, awanse, a nawet pożegnanie lata i jesieni. Wszystko to miało być okazją do libacji, jakie miał zarządzać komendant Placówki SG w Dołhobyczowie. Tak przynajmniej utrzymuje autor anonimu przysłanego do naszej redakcji.
07.01.2016 20:03