Marek Bardadyn \"Nałóg jedzenia”
W rankingu nałogów wygrywa z papierosami, alkoholem, narkotykami. Nie ma na niego lekarstwa. Nadmierne jedzenie to nie słabość, zła dieta, błędy żywieniowe, ale nałóg. I to nałóg nie mniej groźny od innych. Taką tezę stawia w swojej książce Marek Bardadyn. I skrupulatnie dowodzi jej słuszności.
03.04.2011 14:50