Victoria Parczew lepsza od drużyny Red Sielczyk
Rozstrzygnięcia w czubie tabeli zapadły jeszcze przed ostatnią serię gier sezonu 2025/2026. Bezpośredni awans do IV ligi wywalczyły rezerwy Podlasia Biała Podlaska, a prawo gry w barażu uzyskała Victorii Parczew. Wieść niesie, że zwycięzca rozgrywek, Podlasie II, nie jest zainteresowane grą w IV lidze. W tej sytuacji zapytanie ma być skierowane do Victorii, już bez konieczności gry barażu.
Nie wykluczamy scenariusza, że podejmiemy rękawicę. Z drugiej strony scenariusz, że żadna z drużyn z bialskiej okręgówki nie będzie grać w IV lidze, też istnieje - słyszymy w Parczewie. Z ligi okręgowej mogą spaść nawet trzy zespoły.
13.06.2026 21:58