O klimacie, energii i przyrodzie. Konferencja w Opolu Lubelskim zgromadziła ekspertów i mieszkańców
Jak skutecznie chronić środowisko, ograniczać skutki zmian klimatycznych i rozwijać odnawialne źródła energii? O tych zagadnieniach rozmawiano podczas konferencji „Neutralni klimatycznie, bogaci przyrodniczo w Powiecie Opolskim”, która odbyła się w poniedziałek, 9 czerwca, w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego w Opolu Lubelskim.
12.06.2026 18:25