Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkolny autobus zgubił ucznia. 7-latek szedł polami szukać mamy

Utworzony przez TECZOWY_ZSL, 4 grudnia 2021 r. o 19:26 Powrót do artykułu
tam też "gubią" dzieci: press.net/news/news/120-children-hospitalized-province-suspends-pfizer-vaccine-batch-4397748.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam też "gubią" dzieci: press.net/news/news/120-children-hospitalized-province-suspends-pfizer-vaccine-batch-4397748.html
   94% przypadków jazdy po alkoholu NIE KOŃCZY SIĘ WYPADKAMI (dane z IDzD)... Segregacja toksykologiczna jest niezgodna z KONSTYTUCJĄ!!!... Brak dowodów na skuteczność trzeźwości! OSOBY ALKO-UJEMNE TEŻ POWODUJĄ WYPADKI!!!... Dziś obowiązkowe badanie trzeźwości, jutro CERTYFIKATY TRZEŹWOŚCI, PO JUTRZE ZAKAZ PRZYCHODZENIA DO PRACY PO PIJAKU!!!... POLAKU NIE DAJ SIĘ ZNIEWOLIĆ!!!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam też "gubią" dzieci: press.net/news/news/120-children-hospitalized-province-suspends-pfizer-vaccine-batch-4397748.html
  94% przypadków jazdy po alkoholu NIE KOŃCZY SIĘ WYPADKAMI (dane z IDzD)... Segregacja toksykologiczna jest niezgodna z KONSTYTUCJĄ!!!... Brak dowodów na skuteczność trzeźwości! OSOBY ALKO-UJEMNE TEŻ POWODUJĄ WYPADKI!!!... Dziś obowiązkowe badanie trzeźwości, jutro CERTYFIKATY TRZEŹWOŚCI, PO JUTRZE ZAKAZ PRZYCHODZENIA DO PRACY PO PIJAKU!!!... POLAKU NIE DAJ SIĘ ZNIEWOLIĆ!!!...
 durczok, kozidrak, cimoszewicz, najsztub, i setki innych ponad prawem... masz rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UK.. wdrożono szczepienia dzieci i... " liczba zgonów dzieci w wieku od 10 do 14 lat, między 38 a 41 tyg tego roku była o 62% większa niż średnia z pięciu lat" -- newstarget.com/2021-12-03-excess-mortality-uk-children-vaccine-rollout.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładuj studentki za darmo! Nawet *** ma teraz ponad 10 koła takich co nie odmawiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UK.. wdrożono szczepienia dzieci i... " liczba zgonów dzieci w wieku od 10 do 14 lat, między 38 a 41 tyg tego roku była o 62% większa niż średnia z pięciu lat" -- newstarget.com/2021-12-03-excess-mortality-uk-children-vaccine-rollout.html
 Odmawiam założenia opon zimowych, ponieważ: - To mój samochód, mój wybór, moja wolność... - Skuteczność opon zimowych nie jest udowodniona, poza badaniami przeprowadzonymi przez produentów... - Moja sąsiadka miała wypadek po założeniu opon zimowych... - Niektórzy mają już 3 komplet opon, to dowodzi ich nieskuteczności... - Nie wiemy z czego są robione... - Producenci opon zimowych straszą nas zimą, żeby się wzbgacić. Poza tym, to oni wymyślili śnieg i rozrzucają go po nocy, gdy śpisz... - Jesli mam opony, rząd może mnie śledzić w śniegu... OTWÓRZCIE OCZY I PRZESTAŃCIE BYĆ OWCAMI!!! W TYM ROKU OPONOM ZIMOWYM MÓWIMY NIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...