Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Napadli i pobili 14-letniego wolontariusza WOŚP

Utworzony przez Danio, 9 stycznia 2011 r. o 17:19 Powrót do artykułu
a Ja tam nie dam ani 1zł takim wolontariuszom u mnie na osiedlu takie zbierają pieniądze a codziennie ich widzę pod sklepem jak pija piwo i na pewno zajrzą tam do środka i zabiorą nasze pieniądze żeby mieć za co się napić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym razem bojówki Radia Maryja nieco przesadziły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie kiedyś koleżka ze szkoły pytał ; czemu nie zbieram na WOŚP? mówi do mnie ; "chłopie, w tamtym roku pół roweru za tą kasę wyremontowałem!" dziś już bym dobrze wiedział co z takim cwaniakiem zrobić ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melo napisał:
mnie kiedyś koleżka ze szkoły pytał ; czemu nie zbieram na WOŚP? mówi do mnie ; "chłopie, w tamtym roku pół roweru za tą kasę wyremontowałem!" dziś już bym dobrze wiedział co z takim cwaniakiem zrobić ....
szczera prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melo napisał:
mnie kiedyś koleżka ze szkoły pytał ; czemu nie zbieram na WOŚP? mówi do mnie ; "chłopie, w tamtym roku pół roweru za tą kasę wyremontowałem!" dziś już bym dobrze wiedział co z takim cwaniakiem zrobić ....
No to brawo polowa roweru wyremontowana niesamowite pieniadze:)A co z druga polowa roweru?Jak cos sie dowiesz koniecznie napisz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puszki mają liczniki wrzutowe ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A NA WPIER...... TYM GŁUPIM ZBIERACZOM KASY.NIE DAŁEM I NIGDY NIE DAM KASY NA OWSIAKA.WYSTARCZY ZOBACZYĆ JAKĄ MA WILLĘ W NAŁĘCZOWIE.ZA CO?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nagresje szczeniactwa zbierajacego pieniadze na zydowskie zachcianki nalezy odpowiadac twardo i zdecydownanie. Polacy tez maja potrzeby i chcieliby cos dla siebie, a nie wciaz wspomagac masonerie lupiaca narod na kazdym kroku. Wszyscy pomiataja nami i to na calym swiecie. Mlodzi i ambitni ludzie czesto opowiadaja na spotkaniach, jak sa traktowani np. w Londynie, Belfascie czy Berlinie. Nie dostaja zadnego poszanowania, a jak potrzebuja tylko troche pomocy to zaraz jakas miejscowa kanalia udaje w zywe oczy, ze nie rozumie co sie do nich mowi. Teraz wyciagaja rece po nasze. Nie dam zadnej zlotowki, bo to moje wlasne pieniadze i mam juz przeznaczenie dla nich. Wolalbym wieksze miejsce bohatersiego spoczynku pana prezydenta sfinansowac zeby mauzoleum na Wawelu wybudowac eleganckie, niz Owsiakom kolejna wille w Hiszpanii budowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
Na nagresje szczeniactwa zbierajacego pieniadze na zydowskie zachcianki nalezy odpowiadac twardo i zdecydownanie. Polacy tez maja potrzeby i chcieliby cos dla siebie, a nie wciaz wspomagac masonerie lupiaca narod na kazdym kroku. Wszyscy pomiataja nami i to na calym swiecie. Mlodzi i ambitni ludzie czesto opowiadaja na spotkaniach, jak sa traktowani np. w Londynie, Belfascie czy Berlinie. Nie dostaja zadnego poszanowania, a jak potrzebuja tylko troche pomocy to zaraz jakas miejscowa kanalia udaje w zywe oczy, ze nie rozumie co sie do nich mowi. Teraz wyciagaja rece po nasze. Nie dam zadnej zlotowki, bo to moje wlasne pieniadze i mam juz przeznaczenie dla nich. Wolalbym wieksze miejsce bohatersiego spoczynku pana prezydenta sfinansowac zeby mauzoleum na Wawelu wybudowac eleganckie, niz Owsiakom kolejna wille w Hiszpanii budowac.
A Jezus był żydem, więc i tak wszystko się kręci wokół "starszych braci w wierze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk, peerdolish jak potłuczony. Jak masz dawać kasę na mauzoleum to juz lepiej mi oddaj, lepiej je zagospodaruje, samochód sobie kupie. Takich moherowych szubrawców to powinni w jakichś gettach zamykac, bo szkodzą społeczeństu. Z takimi i idiotami wegetującymi w lublinie, to nic dziwnego ze jesteśmy pośmiewiskiem dla całej Polski. W Poznaniu czy wrocławiu takich starych zgredów na wylocie ma się głęboko w du*** a jak ktoś się tak obnosi jak ty to postrzegany jest jak psychiczny niedorozwój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEPESZ napisał:
A NA WPIER...... TYM GŁUPIM ZBIERACZOM KASY.NIE DAŁEM I NIGDY NIE DAM KASY NA OWSIAKA.WYSTARCZY ZOBACZYĆ JAKĄ MA WILLĘ W NAŁĘCZOWIE.ZA CO?????
a to willa owsiaka , ta pod lasem, tam jak sie na to "jabłuszko" do księży jedzie? bo ja myślałem że to jakiegoś jego pomagiera? tak słyszałem. o tym samym domu mówimy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielne chłopaki, nie udało się dostać do sejmiku to sobie na dzieciakach odbijają. Tylko troszkę dziwne ze te różne NOP-y , MW i inne ONR nie zostały jeszcze zdelegalizowane a kibole ciagle są bronieni prze posłów Prawie Sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zastanawiam się co za idiota wypuszcza takie dzieci z puszkami na miasto. Nikt ich nie pilnuje. Aż się proszą o napad w oczach starszych wyrostków.. . Wczoraj szedłem na miasto i patrzę nie wierząc własnym oczom.... dzieci (może z 14 lat) zbierały do puszek na WOŚP... Pomyłka. Jak już, to powinny to robić w towarzystwie chociaż JEDNEJ dorosłej osoby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolontariusz dostal po twarzy ale art juz brzmi ze zostal pobity.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...