Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 stycznia 2011 r.
16:46
Edytuj ten wpis

Lublin: Napadli i pobili 14-letniego wolontariusza WOŚP

Autor: Zdjęcie autora Pit
0 14 A A
Bandyci ukradli 100 zł (archiwum)
Bandyci ukradli 100 zł (archiwum)

Przykry incydent podczas XIX finału WOŚP. O godzinie 15 kilku mężczyzn pobiło na Czubach kwestującego i ukradło mu puszkę z pieniędzmi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Do zdarzenia doszło przy ul. Romantycznej. Do trzech kwestujących 14-latków podeszło kilku sprawców. Jeden z nich uderzył w twarz wolontariusza i skradł mu puszkę, w której było około 100 zł – mówi Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policjanci poszukują sprawców i przestrzegają wolontariuszy, by rozważnie wybierali miejsca, gdzie zbierają pieniądze.

– Lepiej unikać miejsc mało uczęszczanych takich, jak podwórka, bramy, parki i skwery. Zwłaszcza po zapadnięciu zmierzchu – dodaje Renata Laszczka-Rusek.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kundelek / 9 stycznia 2011 o 21:42
+1
Dzielne chłopaki, nie udało się dostać do sejmiku to sobie na dzieciakach odbijają. Tylko troszkę dziwne ze te różne NOP-y , MW i inne ONR nie zostały jeszcze zdelegalizowane a kibole ciagle są bronieni prze posłów Prawie Sprawiedliwości.
Avatar
melo / 9 stycznia 2011 o 21:26
0
[quote name='DEPESZ' timestamp='1294595451' post='419770']
A NA WPIER...... TYM GŁUPIM ZBIERACZOM KASY.NIE DAŁEM I NIGDY NIE DAM KASY NA OWSIAKA.WYSTARCZY ZOBACZYĆ JAKĄ MA WILLĘ W NAŁĘCZOWIE.ZA CO?????
[/quote]
a to willa owsiaka , ta pod lasem, tam jak sie na to "jabłuszko" do księży jedzie? bo ja myślałem że to jakiegoś jego pomagiera? tak słyszałem. o tym samym domu mówimy?
Avatar
rav / 9 stycznia 2011 o 20:05
0
ziuk, peerdolish jak potłuczony. Jak masz dawać kasę na mauzoleum to juz lepiej mi oddaj, lepiej je zagospodaruje, samochód sobie kupie. Takich moherowych szubrawców to powinni w jakichś gettach zamykac, bo szkodzą społeczeństu. Z takimi i idiotami wegetującymi w lublinie, to nic dziwnego ze jesteśmy pośmiewiskiem dla całej Polski. W Poznaniu czy wrocławiu takich starych zgredów na wylocie ma się głęboko w du*** a jak ktoś się tak obnosi jak ty to postrzegany jest jak psychiczny niedorozwój
Avatar
Jarosław Mądry / 9 stycznia 2011 o 19:22
0
[quote name='ziuk' timestamp='1294596873' post='419782']
Na nagresje szczeniactwa zbierajacego pieniadze na zydowskie zachcianki nalezy odpowiadac twardo i zdecydownanie.
Polacy tez maja potrzeby i chcieliby cos dla siebie, a nie wciaz wspomagac masonerie lupiaca narod na kazdym kroku.
Wszyscy pomiataja nami i to na calym swiecie. Mlodzi i ambitni ludzie czesto opowiadaja na spotkaniach, jak sa traktowani np. w Londynie, Belfascie czy Berlinie. Nie dostaja zadnego poszanowania, a jak potrzebuja tylko troche pomocy to zaraz jakas miejscowa kanalia udaje w zywe oczy, ze nie rozumie co sie do nich mowi.
Teraz wyciagaja rece po nasze. Nie dam zadnej zlotowki, bo to moje wlasne pieniadze i mam juz przeznaczenie dla nich.
Wolalbym wieksze miejsce bohatersiego spoczynku pana prezydenta sfinansowac zeby mauzoleum na Wawelu wybudowac eleganckie, niz Owsiakom kolejna wille w Hiszpanii budowac.
[/quote]

A Jezus był żydem, więc i tak wszystko się kręci wokół "starszych braci w wierze"
[quote name='ziuk' timestamp='1294596873' post='419782']
Na nagresje szczeniactwa zbierajacego pieniadze na zydowskie zachcianki nalezy odpowiadac twardo i zdecydownanie.
Polacy tez maja potrzeby i chcieliby cos dla siebie, a nie wciaz wspomagac masonerie lupiaca narod na kazdym kroku.
Wszyscy pomiataja nami i to na calym swiecie. Mlodzi i ambitni ludzie czesto opowiadaja na spotkaniach, jak sa traktowani np. w Londynie, Belfascie czy Berlinie. Nie dostaja zadnego poszanowania, a jak potrzebuja tylko... rozwiń
Avatar
ziuk / 9 stycznia 2011 o 19:14
0
Na nagresje szczeniactwa zbierajacego pieniadze na zydowskie zachcianki nalezy odpowiadac twardo i zdecydownanie.
Polacy tez maja potrzeby i chcieliby cos dla siebie, a nie wciaz wspomagac masonerie lupiaca narod na kazdym kroku.
Wszyscy pomiataja nami i to na calym swiecie. Mlodzi i ambitni ludzie czesto opowiadaja na spotkaniach, jak sa traktowani np. w Londynie, Belfascie czy Berlinie. Nie dostaja zadnego poszanowania, a jak potrzebuja tylko troche pomocy to zaraz jakas miejscowa kanalia udaje w zywe oczy, ze nie rozumie co sie do nich mowi.
Teraz wyciagaja rece po nasze. Nie dam zadnej zlotowki, bo to moje wlasne pieniadze i mam juz przeznaczenie dla nich.
Wolalbym wieksze miejsce bohatersiego spoczynku pana prezydenta sfinansowac zeby mauzoleum na Wawelu wybudowac eleganckie, niz Owsiakom kolejna wille w Hiszpanii budowac.
Na nagresje szczeniactwa zbierajacego pieniadze na zydowskie zachcianki nalezy odpowiadac twardo i zdecydownanie.
Polacy tez maja potrzeby i chcieliby cos dla siebie, a nie wciaz wspomagac masonerie lupiaca narod na kazdym kroku.
Wszyscy pomiataja nami i to na calym swiecie. Mlodzi i ambitni ludzie czesto opowiadaja na spotkaniach, jak sa traktowani np. w Londynie, Belfascie czy Berlinie. Nie dostaja zadnego poszanowania, a jak potrzebuja tylko troche pomocy to zaraz jakas miejscowa kanalia udaje w zywe oczy, ze nie rozumie co si... rozwiń
Avatar
DEPESZ / 9 stycznia 2011 o 18:50
0
A NA WPIER...... TYM GŁUPIM ZBIERACZOM KASY.NIE DAŁEM I NIGDY NIE DAM KASY NA OWSIAKA.WYSTARCZY ZOBACZYĆ JAKĄ MA WILLĘ W NAŁĘCZOWIE.ZA CO?????
Avatar
tomm / 9 stycznia 2011 o 18:04
0
puszki mają liczniki wrzutowe ?
Avatar
siomik / 9 stycznia 2011 o 17:57
0
[quote name='melo' timestamp='1294590434' post='419724']
mnie kiedyś koleżka ze szkoły pytał ; czemu nie zbieram na WOŚP? mówi do mnie ; "chłopie, w tamtym roku pół roweru za tą kasę wyremontowałem!" dziś już bym dobrze wiedział co z takim cwaniakiem zrobić ....
[/quote]
No to brawo polowa roweru wyremontowana niesamowite pieniadze:)A co z druga polowa roweru?Jak cos sie dowiesz koniecznie napisz:)
Avatar
szczera prawda / 9 stycznia 2011 o 17:56
0
[quote name='melo' timestamp='1294590434' post='419724']
mnie kiedyś koleżka ze szkoły pytał ; czemu nie zbieram na WOŚP? mówi do mnie ; "chłopie, w tamtym roku pół roweru za tą kasę wyremontowałem!" dziś już bym dobrze wiedział co z takim cwaniakiem zrobić ....
[/quote]
szczera prawda
Avatar
melo / 9 stycznia 2011 o 17:27
0
mnie kiedyś koleżka ze szkoły pytał ; czemu nie zbieram na WOŚP? mówi do mnie ; "chłopie, w tamtym roku pół roweru za tą kasę wyremontowałem!" dziś już bym dobrze wiedział co z takim cwaniakiem zrobić ....
Avatar
Zauber / 10 stycznia 2011 o 08:43
-1
Wolontariusz dostal po twarzy ale art juz brzmi ze zostal pobity.
Avatar
olo / 10 stycznia 2011 o 06:57
-1
[size="5"]Ja zastanawiam się co za idiota wypuszcza takie dzieci z puszkami na miasto. Nikt ich nie pilnuje. Aż się proszą o napad w oczach starszych wyrostków..[/size].

Wczoraj szedłem na miasto i patrzę nie wierząc własnym oczom.... dzieci (może z 14 lat) zbierały do puszek na WOŚP...
Pomyłka. Jak już, to powinny to robić w towarzystwie chociaż JEDNEJ dorosłej osoby...
Avatar
kundelek / 9 stycznia 2011 o 21:42
+1
Dzielne chłopaki, nie udało się dostać do sejmiku to sobie na dzieciakach odbijają. Tylko troszkę dziwne ze te różne NOP-y , MW i inne ONR nie zostały jeszcze zdelegalizowane a kibole ciagle są bronieni prze posłów Prawie Sprawiedliwości.
Avatar
melo / 9 stycznia 2011 o 21:26
0
[quote name='DEPESZ' timestamp='1294595451' post='419770']
A NA WPIER...... TYM GŁUPIM ZBIERACZOM KASY.NIE DAŁEM I NIGDY NIE DAM KASY NA OWSIAKA.WYSTARCZY ZOBACZYĆ JAKĄ MA WILLĘ W NAŁĘCZOWIE.ZA CO?????
[/quote]
a to willa owsiaka , ta pod lasem, tam jak sie na to "jabłuszko" do księży jedzie? bo ja myślałem że to jakiegoś jego pomagiera? tak słyszałem. o tym samym domu mówimy?
Avatar
rav / 9 stycznia 2011 o 20:05
0
ziuk, peerdolish jak potłuczony. Jak masz dawać kasę na mauzoleum to juz lepiej mi oddaj, lepiej je zagospodaruje, samochód sobie kupie. Takich moherowych szubrawców to powinni w jakichś gettach zamykac, bo szkodzą społeczeństu. Z takimi i idiotami wegetującymi w lublinie, to nic dziwnego ze jesteśmy pośmiewiskiem dla całej Polski. W Poznaniu czy wrocławiu takich starych zgredów na wylocie ma się głęboko w du*** a jak ktoś się tak obnosi jak ty to postrzegany jest jak psychiczny niedorozwój
Avatar
Jarosław Mądry / 9 stycznia 2011 o 19:22
0
[quote name='ziuk' timestamp='1294596873' post='419782']
Na nagresje szczeniactwa zbierajacego pieniadze na zydowskie zachcianki nalezy odpowiadac twardo i zdecydownanie.
Polacy tez maja potrzeby i chcieliby cos dla siebie, a nie wciaz wspomagac masonerie lupiaca narod na kazdym kroku.
Wszyscy pomiataja nami i to na calym swiecie. Mlodzi i ambitni ludzie czesto opowiadaja na spotkaniach, jak sa traktowani np. w Londynie, Belfascie czy Berlinie. Nie dostaja zadnego poszanowania, a jak potrzebuja tylko troche pomocy to zaraz jakas miejscowa kanalia udaje w zywe oczy, ze nie rozumie co sie do nich mowi.
Teraz wyciagaja rece po nasze. Nie dam zadnej zlotowki, bo to moje wlasne pieniadze i mam juz przeznaczenie dla nich.
Wolalbym wieksze miejsce bohatersiego spoczynku pana prezydenta sfinansowac zeby mauzoleum na Wawelu wybudowac eleganckie, niz Owsiakom kolejna wille w Hiszpanii budowac.
[/quote]

A Jezus był żydem, więc i tak wszystko się kręci wokół "starszych braci w wierze"
[quote name='ziuk' timestamp='1294596873' post='419782']
Na nagresje szczeniactwa zbierajacego pieniadze na zydowskie zachcianki nalezy odpowiadac twardo i zdecydownanie.
Polacy tez maja potrzeby i chcieliby cos dla siebie, a nie wciaz wspomagac masonerie lupiaca narod na kazdym kroku.
Wszyscy pomiataja nami i to na calym swiecie. Mlodzi i ambitni ludzie czesto opowiadaja na spotkaniach, jak sa traktowani np. w Londynie, Belfascie czy Berlinie. Nie dostaja zadnego poszanowania, a jak potrzebuja tylko... rozwiń
Avatar
ziuk / 9 stycznia 2011 o 19:14
0
Na nagresje szczeniactwa zbierajacego pieniadze na zydowskie zachcianki nalezy odpowiadac twardo i zdecydownanie.
Polacy tez maja potrzeby i chcieliby cos dla siebie, a nie wciaz wspomagac masonerie lupiaca narod na kazdym kroku.
Wszyscy pomiataja nami i to na calym swiecie. Mlodzi i ambitni ludzie czesto opowiadaja na spotkaniach, jak sa traktowani np. w Londynie, Belfascie czy Berlinie. Nie dostaja zadnego poszanowania, a jak potrzebuja tylko troche pomocy to zaraz jakas miejscowa kanalia udaje w zywe oczy, ze nie rozumie co sie do nich mowi.
Teraz wyciagaja rece po nasze. Nie dam zadnej zlotowki, bo to moje wlasne pieniadze i mam juz przeznaczenie dla nich.
Wolalbym wieksze miejsce bohatersiego spoczynku pana prezydenta sfinansowac zeby mauzoleum na Wawelu wybudowac eleganckie, niz Owsiakom kolejna wille w Hiszpanii budowac.
Na nagresje szczeniactwa zbierajacego pieniadze na zydowskie zachcianki nalezy odpowiadac twardo i zdecydownanie.
Polacy tez maja potrzeby i chcieliby cos dla siebie, a nie wciaz wspomagac masonerie lupiaca narod na kazdym kroku.
Wszyscy pomiataja nami i to na calym swiecie. Mlodzi i ambitni ludzie czesto opowiadaja na spotkaniach, jak sa traktowani np. w Londynie, Belfascie czy Berlinie. Nie dostaja zadnego poszanowania, a jak potrzebuja tylko troche pomocy to zaraz jakas miejscowa kanalia udaje w zywe oczy, ze nie rozumie co si... rozwiń
Avatar
DEPESZ / 9 stycznia 2011 o 18:50
0
A NA WPIER...... TYM GŁUPIM ZBIERACZOM KASY.NIE DAŁEM I NIGDY NIE DAM KASY NA OWSIAKA.WYSTARCZY ZOBACZYĆ JAKĄ MA WILLĘ W NAŁĘCZOWIE.ZA CO?????
Avatar
tomm / 9 stycznia 2011 o 18:04
0
puszki mają liczniki wrzutowe ?
Avatar
siomik / 9 stycznia 2011 o 17:57
0
[quote name='melo' timestamp='1294590434' post='419724']
mnie kiedyś koleżka ze szkoły pytał ; czemu nie zbieram na WOŚP? mówi do mnie ; "chłopie, w tamtym roku pół roweru za tą kasę wyremontowałem!" dziś już bym dobrze wiedział co z takim cwaniakiem zrobić ....
[/quote]
No to brawo polowa roweru wyremontowana niesamowite pieniadze:)A co z druga polowa roweru?Jak cos sie dowiesz koniecznie napisz:)