Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprzedawał butelki i oszczędzał 11 lat. Super Zbieracz z Lublina otwiera kebab

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2018 r. o 17:02 Powrót do artykułu
unlikes napisał:
w dodatku ten kto miał z nim kontakt wie i czuje ze u niego higiena nie jest na dobrym poziomie. śmierdzi od niego
 no szkoda,zeby przy takiej robocie pachniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te "unlikes" wsadź sobie palec w d...e  to zobaczysz czy nie śmierdzi...!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O.n ma przeciek ,.z Brukseli o du,żym transportce do Lublina uchodźców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki koleś. Teraz wiem , jak przed fiskusem będę się tłumaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun chłopie rozkręcaj biznes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznałem kiedyś Super Zbieracza i muszę niestety przyznać że zapach od niego nieciekawy. Muszę również przyznać że jest zawsze uśmiechnięty i bardzo kontaktowy, czasem aż za bardzo. Ogólnie niesamowicie pozytywny człowiek, ale jedzenia od niego nie chcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy korekty ta gazeta nie ma? Może nauczyliby się używać apostrofu.... Facebooku, facebookowemu itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nikt nie napisał o tym że został sadownie skazany za znęcanie się nad swoją matką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszesz coś więcej? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem czy taki bohater. Może kase nazbierał, ale zachował się jak jakiś dziwny. Gość od polaka go nauczył wszystkiego umówili się, a zbieracz potem olał sprawę, wypią się na typa od polaka i zaczą kręcić lody samemu, mimo, że miał być franczyzą. To okropnie nie fair. Myślę, że zbieracz ma coś nie tak z głową, nie chodzi o obrażanie, ale nie sądzę, że jest do końca normalnym człowiekiem, wygląda jakby się zatrzymał gdzieś w okolicy 13 lat. Tak też podchodzi do spraw z ludźmi jak w tym przypadku. Z zasady przez takie zachowanie nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam pojęcia, jak można zjeść cokolwiek, co ten człowiek miał w rękach. Naprawdę studenci upadli już tak nisko, żeby jeść potrawy pochodzące od gościa, który wygląda i śmierdzi jak żul? To przekracza wszelkie granice tolerancji, zrozumienia i zdrowego rozsądku. Konsumentom kebaba od Grzegorza Iżyckiego zdrowia życzę, przyda się. Podobnie jak Nifuroksazyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matke znałem,jego też znam. Dziwaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matke znałem,jego też znam. Dziwaki. Ktoś pisał że ma wyrok za znęcanie się nad matką.Bardzo ciekawy temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie 4 tysiące, tylko w całości około 19 ty zł. Zbieracz zachował się źle. Przyjął naukę, a potem nie zapłacił za to złotówki, miał umowę ustną na prowadzenie franczyzy, a przed podpisaniem się wypiął. Zerwał kontakt i robi sam... strasznie słabo. Jak dla mnie niewypał. Niemoralne i nieuczciwe zachowanie. Ścienia strasznie. To tak jakby ktoś kserował twoje pięcioletnie notatki za free mimo, że miał zapłacić, a potem odsprzedawał za kasę jeszcze twierdząc, że to jego. No dla mnie masakra. P.S. PIWA NIE MOŻNA LEGALNIE DOWOZIĆ. Niestey szkoda, ale uważałbym na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie jacy wy podli jestescie , zawisc , zazdrosc przez was przemawia, konkurencja ujada, ze przykro czytac a panu Grzegorzowi zycze powodzenia i wytrwalosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, o tym juz nikt nie wspomni. Typ 3 miesiące siedział za matke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody chłopak i zajmuje się zbieraniem puszek, butelk zamiast podjąc sie jakiej konkretnej pracy, do tego naklepałby dzieci i więcej dostawałby z 500+ niż z tych zbieraniem butelek, to emeryci tak sobie dorabiają do emerytury bo w tym cholernym kraju za pracę dostaje się jałmużnę,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy u niego na osiedlu wiedzą, że niby taki życzliwy a ma karę do odbycia za znęcanie się nad matką. Jak będzie krbabem zarządzać? Z celi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym zbieraczem to jak z tymi miliarderami zaczynali od zera hahaha z takim kiciorem to do przedszkoli i glupim dzieciom wyglaszac te banialuki na butelkach to mogl sie dorobic browara z Biedronki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może lepiej Bar Mleczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...