Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ehhh jak pieknie może być A swoją drogą pomijając fakt niedogadania się ministerstw to dlaczego dziekan wydziału posiadając taką wiedzę (na ten temat) nie poinformował o tym swoich jeszcze świeżo upieczonych studentów?? Dałby im wtedy szansę na na wtbranie innego kierunku, a ewentualnie uczelni //// Pozoztaje mieć tylko nadzieję, że ministerstwa zlikwidują tę swoistą lukę prawną jak najszybciej//// PS: czy taka sytuacja ma miejsce tylko na UMCS???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to rektor, ten reformator ekonomiczno - finansowy ? Żenua.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokój "dopóki można było ciągnąć ze studentów kasę byli potrzebni, gdy zakończyli studia co to uczelnię obchodzi co się z nimi dzieje dalej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokój "dopóki można było ciągnąć ze studentów kasę byli potrzebni, gdy zakończyli studia co to uczelnię obchodzi co się z nimi dzieje dalej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny panie komentatorze Tomaszu, od kiedy mądralo studia dzienne licencjackie są płatne (na państwowej uczelni) ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...? napisał:
Szanowny panie komentatorze Tomaszu, od kiedy mądralo studia dzienne licencjackie są płatne (na państwowej uczelni) ???
Studia nie są płatne, ale i tak wpadka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same w sobie studia nie są, ale koszty 'okołonaukowe' (nie mówiąc o opłatach administracyjnych przy rekrutacji na kierunek, za legitymację, ubezpieczenie, ew. warunki itd) typu mieszkanie, dojazd, jedzenie itd poszło się tym ludziom *kochać* w p...du. Ale w sumie nic nowego na tym niereformowalnym postkomunistycznym potworku zwanym szumnie uniwersytetem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministerstwo Edukacji wydało akredytacje więc widocznie im się spodobał ten kierunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest, że człowiek studiuje 3 lata a potem sie okazuje, ze nic z tego nie ma? Ja jestem na 2 roku i co mam rzucic, czy łakawie ktos sie tym zainteresuje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od początku należy skończyć studia w pełnym wymiarze to po pierwsze i po ich ukończeniu można mieć jakieś pretensje bo proszę nie zapominać że licencjat to nie jest ukończenie studiów te najczęściej kończą się z obroną pracy mgr. albo nie, ale licencjat tego komfortu nie daje o czym ludzie z prowincji nie chcą wiedzieć żyjąc złudzeniami wciskanymi im gdzieś tam przez kogoś tam i płacą albo nie ,ale i tak przez te trzy lata nie zadają sobie trudu by dowiedzieć się co po uzyskaniu licencjatu uzyskują bo ściślej ujmując to oni nie mają wyższego wykształcenia więc i pretensji mieć nie powinni bo o co ?.Więc szanowni słuchacze -licencjackich- uczelni nie dajcie się rolować nie macie wyższych studiów chyba że dodatkowo postudiujecie jeszcze dwa lata i uzyskacie tytuł mgr.wtedy macie prawo mieć pretensję ,ale takich z pełnym wymiarem studiów i tytułem mgr. a bezrobotnych jest na pęczki więc wy nie stanowicie wyjątku a żal do siebie bo brak informacji daje wam to za co dajecie kasę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beduin napisał:
Zacznijmy od początku należy skończyć studia w pełnym wymiarze to po pierwsze i po ich ukończeniu można mieć jakieś pretensje bo proszę nie zapominać że licencjat to nie jest ukończenie studiów te najczęściej kończą się z obroną pracy mgr. albo nie, ale licencjat tego komfortu nie daje o czym ludzie z prowincji nie chcą wiedzieć żyjąc złudzeniami wciskanymi im gdzieś tam przez kogoś tam i płacą albo nie ,ale i tak przez te trzy lata nie zadają sobie trudu by dowiedzieć się co po uzyskaniu licencjatu uzyskują bo ściślej ujmując to oni nie mają wyższego wykształcenia więc i pretensji mieć nie powinni bo o co ?.Więc szanowni słuchacze -licencjackich- uczelni nie dajcie się rolować nie macie wyższych studiów chyba że dodatkowo postudiujecie jeszcze dwa lata i uzyskacie tytuł mgr.wtedy macie prawo mieć pretensję ,ale takich z pełnym wymiarem studiów i tytułem mgr. a bezrobotnych jest na pęczki więc wy nie stanowicie wyjątku a żal do siebie bo brak informacji daje wam to za co dajecie kasę .
A to ciekawe: bo według mnie studia licencjackie dają wyższe wykształcenie zawodowe. Tak jak studia inżynierskie Styl Twojego słowotok świadczy, że nawet studia licencjackie omijałeś z daleka. Mam mgr z jednej uczelni, na innej zrobiłam licencjat. I uwierz, w obu przypadkach dostałam do ręki dyplom ukończenia studiów wyższych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beduin napisał:
Zacznijmy od początku należy skończyć studia w pełnym wymiarze to po pierwsze i po ich ukończeniu można mieć jakieś pretensje bo proszę nie zapominać że licencjat to nie jest ukończenie studiów te najczęściej kończą się z obroną pracy mgr. albo nie, ale licencjat tego komfortu nie daje o czym ludzie z prowincji nie chcą wiedzieć żyjąc złudzeniami wciskanymi im gdzieś tam przez kogoś tam i płacą albo nie ,ale i tak przez te trzy lata nie zadają sobie trudu by dowiedzieć się co po uzyskaniu licencjatu uzyskują bo ściślej ujmując to oni nie mają wyższego wykształcenia więc i pretensji mieć nie powinni bo o co ?.Więc szanowni słuchacze -licencjackich- uczelni nie dajcie się rolować nie macie wyższych studiów chyba że dodatkowo postudiujecie jeszcze dwa lata i uzyskacie tytuł mgr.wtedy macie prawo mieć pretensję ,ale takich z pełnym wymiarem studiów i tytułem mgr. a bezrobotnych jest na pęczki więc wy nie stanowicie wyjątku a żal do siebie bo brak informacji daje wam to za co dajecie kasę .
"Inteligencie" poszukaj, poczytaj a dopiero później głoś opinie tu masz jedno ze źródeł, do którego warto zajrzeć DEFINICJA LICENCJATU , lapidarnie licencjat to tytuł studiów wyższych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...