Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 stycznia 2010 r.
21:30
Edytuj ten wpis

Studenci UMCS: Nie możemy znaleźć pracy, bo ministrowie się nie dogadali

0 12 A A

Absolwenci UMCS nie mogą pracować jako pracownicy socjalni, chociaż studiowali… pracę socjalną. A to dlatego, że minister nauki nie dogadał się z ministrem pracy co do programu studiów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Ukończyłam państwową uczelnię i nie mogę pracować w wyuczonym zawodzie. To chore – napisała do nas Wioleta spod Radzynia Podlaskiego. Studiowała na UMCS w Lublinie pedagogikę o specjalności praca socjalna.

– Otrzymałam dyplom ukończenia studiów licencjackich. Było tam wyraźnie napisane, że mogę wykonywać zawód pracownika socjalnego – opowiada dziewczyna. Kogoś na takie stanowisko szukał Ośrodek Pomocy Społecznej w Wohyniu.

– Mieszkam niedaleko, więc złożyłam dokumenty – mówi Wioleta. – Ale usłyszałam, że nie skończyłam takich studiów, jakie powinnam. Zmarnowałam trzy lata na uczelni?

– Ta pani nie może pracować jako pracownik socjalny – rozkłada ręce Stanisława Ossowska, kierownik wohyńskiego ośrodka. – Zabrania tego rozporządzenie ministra pracy i polityki społecznej ze stycznia 2008 r.

Według ministra, pracownikiem socjalnym może być osoba, która ukończyła studia na kierunku praca socjalna albo studia na innym kierunku o tej specjalności. Ale pod warunkiem, że miała na uczelni zajęcia z 15 wymienionych przez resort przedmiotów. – U mnie pokryły się tylko trzy – mówi Wioleta.

– Nasz program studiów jest zgodny z wytycznymi Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego – broni się prof. Ryszard Bera, dziekan Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS. – Problem w tym, że nie ma zgodności między wytycznymi resortu nauki i resortu pracy.

W efekcie, setki absolwentów mogą zapomnieć o znalezieniu pracy w zawodzie. Magda, koleżanka Wiolety z roku, była nawet na stażu jako pracownik socjalny. Gdy staż się skończył, umowy o pracę nie dostała, bo obowiązywały już obecne przepisy. – Pracuję jako przedstawiciel handlowy – tłumaczy.

– Teraz dokonujemy korekty planów nauczania i wprowadzamy dodatkowe przedmioty. Żeby chociaż ci, którzy obecnie studiują, mieli szansę na pracę – tłumaczy dziekan Bera.

A co z tymi, którzy skończyli studia? Zapytaliśmy o to wczoraj Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. – Sprawa trafiła do odpowiedniego departamentu – ucina Bożena Diaby, rzecznik resortu. – Czekamy na odpowiedź.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Toom / 7 stycznia 2010 o 02:12
0
beduin napisał:
Zacznijmy od początku należy skończyć studia w pełnym wymiarze to po pierwsze i po ich ukończeniu można mieć jakieś pretensje bo proszę nie zapominać że licencjat to nie jest ukończenie studiów te najczęściej kończą się z obroną pracy mgr. albo nie, ale licencjat tego komfortu nie daje o czym ludzie z prowincji nie chcą wiedzieć żyjąc złudzeniami wciskanymi im gdzieś tam przez kogoś tam i płacą albo nie ,ale i tak przez te trzy lata nie zadają sobie trudu by dowiedzieć się co po uzyskaniu licencjatu uzyskują bo ściślej ujmując to oni nie mają wyższego wykształcenia więc i pretensji mieć nie powinni bo o co ?.Więc szanowni słuchacze -licencjackich- uczelni nie dajcie się rolować nie macie wyższych studiów chyba że dodatkowo postudiujecie jeszcze dwa lata i uzyskacie tytuł mgr.wtedy macie prawo mieć pretensję ,ale takich z pełnym wymiarem studiów i tytułem mgr. a bezrobotnych jest na pęczki więc wy nie stanowicie wyjątku a żal do siebie bo brak informacji daje wam to za co dajecie kasę .

"Inteligencie" poszukaj, poczytaj a dopiero później głoś opinie tu masz jedno ze źródeł, do którego warto zajrzeć [url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Licencjat"]DEFINICJA LICENCJATU[/url] , lapidarnie licencjat to tytuł studiów wyższych.

"Inteligencie" poszukaj, poczytaj a dopiero później głoś opinie tu masz jedno ze źródeł, do którego warto zajrzeć [url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Licencjat"]DEFINICJA LICENCJATU[/url] , lapidarnie licencjat to tytuł studiów wyższych. rozwiń
Avatar
mala_mi / 6 stycznia 2010 o 19:46
0
beduin napisał:
Zacznijmy od początku należy skończyć studia w pełnym wymiarze to po pierwsze i po ich ukończeniu można mieć jakieś pretensje bo proszę nie zapominać że licencjat to nie jest ukończenie studiów te najczęściej kończą się z obroną pracy mgr. albo nie, ale licencjat tego komfortu nie daje o czym ludzie z prowincji nie chcą wiedzieć żyjąc złudzeniami wciskanymi im gdzieś tam przez kogoś tam i płacą albo nie ,ale i tak przez te trzy lata nie zadają sobie trudu by dowiedzieć się co po uzyskaniu licencjatu uzyskują bo ściślej ujmując to oni nie mają wyższego wykształcenia więc i pretensji mieć nie powinni bo o co ?.Więc szanowni słuchacze -licencjackich- uczelni nie dajcie się rolować nie macie wyższych studiów chyba że dodatkowo postudiujecie jeszcze dwa lata i uzyskacie tytuł mgr.wtedy macie prawo mieć pretensję ,ale takich z pełnym wymiarem studiów i tytułem mgr. a bezrobotnych jest na pęczki więc wy nie stanowicie wyjątku a żal do siebie bo brak informacji daje wam to za co dajecie kasę .



A to ciekawe: bo według mnie studia licencjackie dają wyższe wykształcenie zawodowe. Tak jak studia inżynierskie
Styl Twojego słowotok świadczy, że nawet studia licencjackie omijałeś z daleka.
Mam mgr z jednej uczelni, na innej zrobiłam licencjat. I uwierz, w obu przypadkach dostałam do ręki dyplom ukończenia studiów wyższych.



A to ciekawe: bo według mnie studia licencjackie dają wyższe wykształcenie zawodowe. Tak jak studia inżynierskie
Styl Twojego słowotok świadczy, że nawet studia licencjackie omijałeś z daleka.
Mam mgr z jednej uczelni, na innej zrobiłam licencjat. I uwierz, w obu przypadkach dostałam do ręki dyplom ukończenia studiów wyższych. rozwiń
Avatar
beduin / 6 stycznia 2010 o 19:16
0
Zacznijmy od początku należy skończyć studia w pełnym wymiarze to po pierwsze i po ich ukończeniu można mieć jakieś pretensje bo proszę nie zapominać że licencjat to nie jest ukończenie studiów te najczęściej kończą się z obroną pracy mgr. albo nie, ale licencjat tego komfortu nie daje o czym ludzie z prowincji nie chcą wiedzieć żyjąc złudzeniami wciskanymi im gdzieś tam przez kogoś tam i płacą albo nie ,ale i tak przez te trzy lata nie zadają sobie trudu by dowiedzieć się co po uzyskaniu licencjatu uzyskują bo ściślej ujmując to oni nie mają wyższego wykształcenia więc i pretensji mieć nie powinni bo o co ?.Więc szanowni słuchacze -licencjackich- uczelni nie dajcie się rolować nie macie wyższych studiów chyba że dodatkowo postudiujecie jeszcze dwa lata i uzyskacie tytuł mgr.wtedy macie prawo mieć pretensję ,ale takich z pełnym wymiarem studiów i tytułem mgr. a bezrobotnych jest na pęczki więc wy nie stanowicie wyjątku a żal do siebie bo brak informacji daje wam to za co dajecie kasę .
Zacznijmy od początku należy skończyć studia w pełnym wymiarze to po pierwsze i po ich ukończeniu można mieć jakieś pretensje bo proszę nie zapominać że licencjat to nie jest ukończenie studiów te najczęściej kończą się z obroną pracy mgr. albo nie, ale licencjat tego komfortu nie daje o czym ludzie z prowincji nie chcą wiedzieć żyjąc złudzeniami wciskanymi im gdzieś tam przez kogoś tam i płacą albo nie ,ale i tak przez te trzy lata nie zadają sobie trudu by dowiedzieć się co po uzyskaniu licencjatu uzyskują bo ściślej ujmując to oni nie maj... rozwiń
Avatar
Załamka / 6 stycznia 2010 o 18:06
0
Jak to jest, że człowiek studiuje 3 lata a potem sie okazuje, ze nic z tego nie ma? Ja jestem na 2 roku i co mam rzucic, czy łakawie ktos sie tym zainteresuje???
Avatar
~Darek~ / 6 stycznia 2010 o 13:55
0
Ministerstwo Edukacji wydało akredytacje więc widocznie im się spodobał ten kierunek
Avatar
ajo / 6 stycznia 2010 o 11:46
0
same w sobie studia nie są, ale koszty 'okołonaukowe' (nie mówiąc o opłatach administracyjnych przy rekrutacji na kierunek, za legitymację, ubezpieczenie, ew. warunki itd) typu mieszkanie, dojazd, jedzenie itd poszło się tym ludziom *kochać* w p...du.
Ale w sumie nic nowego na tym niereformowalnym postkomunistycznym potworku zwanym szumnie uniwersytetem...
Avatar
inny Tomasz / 6 stycznia 2010 o 11:02
0
...? napisał:
Szanowny panie komentatorze Tomaszu, od kiedy mądralo studia dzienne licencjackie są płatne (na państwowej uczelni) ???

Studia nie są płatne, ale i tak wpadka.
Avatar
...? / 6 stycznia 2010 o 10:49
0
Szanowny panie komentatorze Tomaszu, od kiedy mądralo studia dzienne licencjackie są płatne (na państwowej uczelni) ???
Avatar
Tomasz / 6 stycznia 2010 o 10:26
0
dajcie spokój "dopóki można było ciągnąć ze studentów kasę byli potrzebni, gdy zakończyli studia co to uczelnię obchodzi co się z nimi dzieje dalej"
Avatar
Tomasz / 6 stycznia 2010 o 10:19
0
dajcie spokój "dopóki można było ciągnąć ze studentów kasę byli potrzebni, gdy zakończyli studia co to uczelnię obchodzi co się z nimi dzieje dalej"
Avatar
Toom / 7 stycznia 2010 o 02:12
0
beduin napisał:
Zacznijmy od początku należy skończyć studia w pełnym wymiarze to po pierwsze i po ich ukończeniu można mieć jakieś pretensje bo proszę nie zapominać że licencjat to nie jest ukończenie studiów te najczęściej kończą się z obroną pracy mgr. albo nie, ale licencjat tego komfortu nie daje o czym ludzie z prowincji nie chcą wiedzieć żyjąc złudzeniami wciskanymi im gdzieś tam przez kogoś tam i płacą albo nie ,ale i tak przez te trzy lata nie zadają sobie trudu by dowiedzieć się co po uzyskaniu licencjatu uzyskują bo ściślej ujmując to oni nie mają wyższego wykształcenia więc i pretensji mieć nie powinni bo o co ?.Więc szanowni słuchacze -licencjackich- uczelni nie dajcie się rolować nie macie wyższych studiów chyba że dodatkowo postudiujecie jeszcze dwa lata i uzyskacie tytuł mgr.wtedy macie prawo mieć pretensję ,ale takich z pełnym wymiarem studiów i tytułem mgr. a bezrobotnych jest na pęczki więc wy nie stanowicie wyjątku a żal do siebie bo brak informacji daje wam to za co dajecie kasę .

"Inteligencie" poszukaj, poczytaj a dopiero później głoś opinie tu masz jedno ze źródeł, do którego warto zajrzeć [url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Licencjat"]DEFINICJA LICENCJATU[/url] , lapidarnie licencjat to tytuł studiów wyższych.

"Inteligencie" poszukaj, poczytaj a dopiero później głoś opinie tu masz jedno ze źródeł, do którego warto zajrzeć [url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Licencjat"]DEFINICJA LICENCJATU[/url] , lapidarnie licencjat to tytuł studiów wyższych. rozwiń
Avatar
mala_mi / 6 stycznia 2010 o 19:46
0
beduin napisał:
Zacznijmy od początku należy skończyć studia w pełnym wymiarze to po pierwsze i po ich ukończeniu można mieć jakieś pretensje bo proszę nie zapominać że licencjat to nie jest ukończenie studiów te najczęściej kończą się z obroną pracy mgr. albo nie, ale licencjat tego komfortu nie daje o czym ludzie z prowincji nie chcą wiedzieć żyjąc złudzeniami wciskanymi im gdzieś tam przez kogoś tam i płacą albo nie ,ale i tak przez te trzy lata nie zadają sobie trudu by dowiedzieć się co po uzyskaniu licencjatu uzyskują bo ściślej ujmując to oni nie mają wyższego wykształcenia więc i pretensji mieć nie powinni bo o co ?.Więc szanowni słuchacze -licencjackich- uczelni nie dajcie się rolować nie macie wyższych studiów chyba że dodatkowo postudiujecie jeszcze dwa lata i uzyskacie tytuł mgr.wtedy macie prawo mieć pretensję ,ale takich z pełnym wymiarem studiów i tytułem mgr. a bezrobotnych jest na pęczki więc wy nie stanowicie wyjątku a żal do siebie bo brak informacji daje wam to za co dajecie kasę .



A to ciekawe: bo według mnie studia licencjackie dają wyższe wykształcenie zawodowe. Tak jak studia inżynierskie
Styl Twojego słowotok świadczy, że nawet studia licencjackie omijałeś z daleka.
Mam mgr z jednej uczelni, na innej zrobiłam licencjat. I uwierz, w obu przypadkach dostałam do ręki dyplom ukończenia studiów wyższych.



A to ciekawe: bo według mnie studia licencjackie dają wyższe wykształcenie zawodowe. Tak jak studia inżynierskie
Styl Twojego słowotok świadczy, że nawet studia licencjackie omijałeś z daleka.
Mam mgr z jednej uczelni, na innej zrobiłam licencjat. I uwierz, w obu przypadkach dostałam do ręki dyplom ukończenia studiów wyższych. rozwiń
Avatar
beduin / 6 stycznia 2010 o 19:16
0
Zacznijmy od początku należy skończyć studia w pełnym wymiarze to po pierwsze i po ich ukończeniu można mieć jakieś pretensje bo proszę nie zapominać że licencjat to nie jest ukończenie studiów te najczęściej kończą się z obroną pracy mgr. albo nie, ale licencjat tego komfortu nie daje o czym ludzie z prowincji nie chcą wiedzieć żyjąc złudzeniami wciskanymi im gdzieś tam przez kogoś tam i płacą albo nie ,ale i tak przez te trzy lata nie zadają sobie trudu by dowiedzieć się co po uzyskaniu licencjatu uzyskują bo ściślej ujmując to oni nie mają wyższego wykształcenia więc i pretensji mieć nie powinni bo o co ?.Więc szanowni słuchacze -licencjackich- uczelni nie dajcie się rolować nie macie wyższych studiów chyba że dodatkowo postudiujecie jeszcze dwa lata i uzyskacie tytuł mgr.wtedy macie prawo mieć pretensję ,ale takich z pełnym wymiarem studiów i tytułem mgr. a bezrobotnych jest na pęczki więc wy nie stanowicie wyjątku a żal do siebie bo brak informacji daje wam to za co dajecie kasę .
Zacznijmy od początku należy skończyć studia w pełnym wymiarze to po pierwsze i po ich ukończeniu można mieć jakieś pretensje bo proszę nie zapominać że licencjat to nie jest ukończenie studiów te najczęściej kończą się z obroną pracy mgr. albo nie, ale licencjat tego komfortu nie daje o czym ludzie z prowincji nie chcą wiedzieć żyjąc złudzeniami wciskanymi im gdzieś tam przez kogoś tam i płacą albo nie ,ale i tak przez te trzy lata nie zadają sobie trudu by dowiedzieć się co po uzyskaniu licencjatu uzyskują bo ściślej ujmując to oni nie maj... rozwiń
Avatar
Załamka / 6 stycznia 2010 o 18:06
0
Jak to jest, że człowiek studiuje 3 lata a potem sie okazuje, ze nic z tego nie ma? Ja jestem na 2 roku i co mam rzucic, czy łakawie ktos sie tym zainteresuje???
Avatar
~Darek~ / 6 stycznia 2010 o 13:55
0
Ministerstwo Edukacji wydało akredytacje więc widocznie im się spodobał ten kierunek
Avatar
ajo / 6 stycznia 2010 o 11:46
0
same w sobie studia nie są, ale koszty 'okołonaukowe' (nie mówiąc o opłatach administracyjnych przy rekrutacji na kierunek, za legitymację, ubezpieczenie, ew. warunki itd) typu mieszkanie, dojazd, jedzenie itd poszło się tym ludziom *kochać* w p...du.
Ale w sumie nic nowego na tym niereformowalnym postkomunistycznym potworku zwanym szumnie uniwersytetem...
Avatar
inny Tomasz / 6 stycznia 2010 o 11:02
0
...? napisał:
Szanowny panie komentatorze Tomaszu, od kiedy mądralo studia dzienne licencjackie są płatne (na państwowej uczelni) ???

Studia nie są płatne, ale i tak wpadka.
Avatar
...? / 6 stycznia 2010 o 10:49
0
Szanowny panie komentatorze Tomaszu, od kiedy mądralo studia dzienne licencjackie są płatne (na państwowej uczelni) ???
Avatar
Tomasz / 6 stycznia 2010 o 10:26
0
dajcie spokój "dopóki można było ciągnąć ze studentów kasę byli potrzebni, gdy zakończyli studia co to uczelnię obchodzi co się z nimi dzieje dalej"
Avatar
Tomasz / 6 stycznia 2010 o 10:19
0
dajcie spokój "dopóki można było ciągnąć ze studentów kasę byli potrzebni, gdy zakończyli studia co to uczelnię obchodzi co się z nimi dzieje dalej"
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wyniki wyborów w Wielkiej Brytanii. Zwycięstwo Borisa Johnsona
film

Wyniki wyborów w Wielkiej Brytanii. Zwycięstwo Borisa Johnsona 0 1

Partia Konserwatywna premiera Borisa Johnsona wygrała wybory i zdobyła samodzielną większość w brytyjskiej Izbie Gmin. Takiej dominacji torysi nie mieli od dawno. Jest to ich historyczne zwycięstwo i historyczna porażka Partii Pracy

Skoki narciarskie. Puchar Świata w Klingenthal - gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie

Skoki narciarskie. Puchar Świata w Klingenthal - gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie 0 0

W najbliższy weekend po trzyletniej przerwie Puchar Świata ponownie zawita do niemieckiego Klingenthal. Od piątku do niedzieli odbędą się konkursy indywidualne mężczyzn i kobiet, a także zawody drużynowe

Pociągiem z Lublina do Warszawy wolniej niż przed przebudową torów
'Nie można mówić o przyspieszeniu'
galeria

Pociągiem z Lublina do Warszawy wolniej niż przed przebudową torów 9 4

W niedzielę pociągi wrócą na trasę z Lublina do Warszawy przez Dęblin. Pojadą wolniej niż 2,5 roku temu, gdy ruszył remont torów. Kolej chwali się, że najszybszy kurs dotrze do stolicy w 2 godz. i 16 min. Nie chwali się, że taki czas mógłby osiągnąć tylko wtedy gdyby po drodze nie zabierał pasażerów

"Intermarche niespodziewanie zakończył działalność". Co powstanie w miejsce sklepu w Skende Shopping?

"Intermarche niespodziewanie zakończył działalność". Co powstanie w miejsce sklepu w Skende Shopping? 1 14

Zakupów nie zrobimy już w sklepie Intermarché w Skende Shopping Lublin. Sklep został zamknięty w sobotę. Na razie nie wiadomo, co powstanie w jego miejscu.

Nowe osiedle 15 minut samochodem od centrum Lublina!
galeria

Nowe osiedle 15 minut samochodem od centrum Lublina! 0

Już od 4750 zł/m²

Lepszy dojazd z Lublina do dwóch gmin pod miastem. Wydłużą trasę linii autobusowych

Lepszy dojazd z Lublina do dwóch gmin pod miastem. Wydłużą trasę linii autobusowych 108 25

Tuż przed świętami dwie linie autobusowe zaczną kursować wydłużonymi trasami. Lepszy dojazd do Lublina zyskają mieszkańcy Jabłonny i Zawieprzyc. Do kursów dopłacą gminy, które dogadały się w tej sprawie z Zarządem Transportu Miejskiego. Kolejne też chcą się porozumieć, wśród nich jest nawet Nałęczów.

Szpital przy ul. Jaczewskiego w Lublinie powstał 55 lat temu. "Śmiało planujemy rozwój działalności"
Zdjęcia
galeria

Szpital przy ul. Jaczewskiego w Lublinie powstał 55 lat temu. "Śmiało planujemy rozwój działalności" 15 9

Szpital przy Jaczewskiego świętował dzisiaj swoje 55-lecie.

Zmiany w zabytkowym budynku przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie

Zmiany w zabytkowym budynku przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie 0 7

Duże charakterystyczne witryny w Pałacu Morskich przy Krakowskim Przedmieściu 62 zostały obmurowane pustakami. W ten sposób ma być przywrócony pierwotny charakter elewacji.

Były starosta straci funkcję prezesa Kraśnickiego Przedsiębiorstwa Mieszkaniowego. Po wniosku CBA

Były starosta straci funkcję prezesa Kraśnickiego Przedsiębiorstwa Mieszkaniowego. Po wniosku CBA 0 19

CBA zwróciło się do Rady Nadzorczej Kraśnickiego Przedsiębiorstwa Mieszkaniowego z wnioskiem o odwołanie Andrzeja Maja, pełniącego funkcję prezesa KPM.

"Mamy 30 dzieci po terminie do zaszczepienia". W Lublinie brakuje szczepionek

"Mamy 30 dzieci po terminie do zaszczepienia". W Lublinie brakuje szczepionek 1 5

– Kolejna wizyta w sanepidzie w Lublinie w tym miesiącu, i znów brakuje szczepionek. Mamy 30 dzieci po terminie do zaszczepienia, a dostałem tylko 10 sztuk – irytuje się Tomasz Zieliński, prezes Lubelskiego Związku Lekarzy Rodzinnych-Pracodawców

Kto pomylił basen z toaletą! Pływalnia w Zamościu zamknięta po „incydencie higienicznym”

Kto pomylił basen z toaletą! Pływalnia w Zamościu zamknięta po „incydencie higienicznym” 6 7

Trzeba było poddać dezynfekcji miejską krytą pływalnię w Zamościu. Baseny są zamknięte po „incydencie higienicznym”. Na ponowne otwarcie pływacy poczekają przynajmniej do poniedziałku.

Z Muzeum Sienkiewicza do urzędu gminy. Maciej Cybulski znalazł nową pracę

Z Muzeum Sienkiewicza do urzędu gminy. Maciej Cybulski znalazł nową pracę 0 2

Maciej Cybulski dotychczasowy dyrektor Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej otrzymał już nową propozycję pracy. Zostanie zastępcą wójta gminy Krzywda.

Koncert Olgi Polikowskiej w Kazimierzu Dolnym
14 grudnia 2019, 20:00

Koncert Olgi Polikowskiej w Kazimierzu Dolnym 0 0

Bistro Trzeci Księżyc w Kazimierzu Dolnym zaprasza na koncert Olgi Polikowskiej, który odbędzie się 14 grudnia o godz. 20.

Zboczeniec z Lublina już wcześniej napastował pasażerkę w autobusie

Zboczeniec z Lublina już wcześniej napastował pasażerkę w autobusie 0 20

Ocierał się o nastolatkę, a później onanizował na placu Litewskim w Lublinie. 58-letni Mirosław L. usłyszał właśnie prokuratorskie zarzuty. Mężczyzna ma już na koncie podobne zdarzenie.

Większa część kompleksu Aqua Lublin zamknięta
film

Większa część kompleksu Aqua Lublin zamknięta 30 9

W najbliższych dniach zamknięta będzie większa część rekreacyjna Aqua Lublin. Wszystko przez awarię większej części kompleksu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!