Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

8-latek wybiegł za pieskiem i zaginął. Szukali go wszyscy policjanci w mieście

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 listopada 2019 r. o 11:16 Powrót do artykułu
brawo dla policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo , teraz wypadało by zwrócić pieniądze podatników za przeprowadzoną akcję policji i straży . Nie ma nic za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to płacimy podatki żeby korzystać z usług Policji, straży Pożarnej itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo , teraz wypadało by zwrócić pieniądze podatników za przeprowadzoną akcję policji i straży . Nie ma nic za darmo.
Za darmo za to można głupoty w internecie pieprzyć. Rodzice zapewne też do tych podatników należą, skąd wiesz że już nie zapłacili tych pieniędzy w podatkach, które idą również na służby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chłopczyk powiedział policjantom jak się nazywa." - wow jestem pod wrazeniem, ze 8-latek umial powiedziec jak sie nazywa. Ja majac 8 lat codziennie sam zasuwalem z ciezkim tornistrem 2 km do szkoly i nikt sie o mnie nie martwil bo rodzice widzieli, ze jestemn samodzielny (oczzywiscie jak na swoj wiek). Dzisiaj dzieci sie rozpieszcza i ochodzi jak z jajkiem a pozniej rosna takie maminsynki, niedorajdy i psychole. Co za czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chłopczyk powiedział policjantom jak się nazywa." - wow jestem pod wrazeniem, ze 8-latek umial powiedziec jak sie nazywa. Ja majac 8 lat codziennie sam zasuwalem z ciezkim tornistrem 2 km do szkoly i nikt sie o mnie nie martwil bo rodzice widzieli, ze jestemn samodzielny (oczzywiscie jak na swoj wiek). Dzisiaj dzieci sie rozpieszcza i ochodzi jak z jajkiem a pozniej rosna takie maminsynki, niedorajdy i psychole. Co za czasy.
 Bo to są dzieci wychowane na 500 plus i przez to nic nie nauczone. Ja już do zerówki w przedszkolu  sam chodziłem i wychodzilem tylko mama napisala oświadczenie aby mnie Pani o umowionej godzinie puszczala do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za czasy, że 8-letnie dziecko nie potrafi wrócić do domu oddalnonego o 1.5 km, era rodzice zawiązał i odbiorą ze szkoły, na zajęcia dodatkowe zawiozą i okazuje się, że dziecko nie zna nawet najbliższej okolicy... dramat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15-letni chlopczyk wyszedl z domu i nie wrocil, zatroskani rodzice wezwali organa do poszukiwan, znalazl sie po trzech dniach, lezakujac w zaroslach ale nie potrafil powiedziec jak sie nazywa ani gdzie mieszka gdyz byl w stanie upojenia alkoholowego. Policja otoczyla opieka chlopczyka i oddala go w ramiona kochajacych rodzicow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedszkolak pisał ten artykuł? Infantylny bełkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stale się w tym Łukowie coś dziwnego dzieje. Miasto ludzi specjalnej troski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby taakie mądre to pokolenie tabletów i sfartfonów ,co czeka ten kraj i te dzieci majac takich głupich rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...