Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ten młody wilk nie taki młody... ,,Prymus, pamiętaj, złapią cie za rękę, mów że to nie twoje ręka...''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten młody wilk nie taki młody... ,,Prymus, pamiętaj, złapią cie za rękę, mów że to nie twoje ręka...''
 Cały sęk w tym że nikogo za rękę nie złapali, a z tekstu wynika że to nawet nie rzekoma pokrzywdzona oskarża ale jakiś dziennikarz śledczy. Jak ma dowody że zgwałcił dziewczynę, niech idzie do sądu bo internet przyjmie wszysto byle aferę i sensację nakręcić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na TVP INFO napisali ze jest niewinny, to pewnie tak jest... hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na TVP INFO napisali ze jest niewinny, to pewnie tak jest... hahahah
 Ta napisali... akurat tam oglondajoncy to umio* czytać. *-pisownia celowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy pooglądać i posłuchać tego pana i nie dziwi nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na TVP INFO napisali ze jest niewinny, to pewnie tak jest... hahahah
Ta napisali... akurat tam oglondajoncy to umio* czytać. *-pisownia celowa.
 Paliwasie ożyleś? Wczoraj po odejściu Burego - chociaż to nie moja bajka- rozpaczałeś,dzisiaj po odejsciu Muchy- też nie moja bajka- zamurowało Cię. Chcę ci jeszcze podesłać nową  informacje ; W Tvnie zwalniają twoich , Wszędzie słychać lewaków wycie - czyli znakomicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na TVP INFO napisali ze jest niewinny, to pewnie tak jest... hahahah
Ta napisali... akurat tam oglondajoncy to umio* czytać. *-pisownia celowa.
Paliwasie ożyleś? Wczoraj po odejściu Burego - chociaż to nie moja bajka- rozpaczałeś,dzisiaj po odejsciu Muchy- też nie moja bajka- zamurowało Cię. Chcę ci jeszcze podesłać nową  informacje ; W Tvnie zwalniają twoich , Wszędzie słychać lewaków wycie - czyli znakomicie.
 Wobraź sobie że tvn to nie moja bajka... a bardziej niż wycie lewaków, piękniejszy dla mych uszu jest kwik pissowców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto tu przypomnieć incydent z politycznego życiorysu posła Sławomira Nitrasa: celowo i z rozmysłem uruchomił całą machinę propagandową, żeby zniszczyć wizerunek kobiety starającej się o urząd prezydenta Szczecina. Udało się. Wygrał przeciwnik z PO. Sławomir Nitras nigdy nie przeprosił, nigdy nie wykazał skruchy, a wręcz przeciwnie. Drugi przykład wiarygodności członków PO: wczoraj przed południem zapytywana posłanka Mucha kategorycznie twierdziła, że nic się nie dzieje i to nieprawda, że szykuje się jakiś jej transfer. Po 2 godzinach okazało się, że plotki się sprawdziły. Wiarygodność ludzi z PO = 0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiarygodność ludzi z PO = 0
Buhahahahaha. Jak Szumowskiego w sprawie respiratorów, Macierewicza w sprawie wybuchu...Zmień lekarza. Ten Cię okłamuje. I lecz się na nogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...