Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

16-latek poszedł do sadu po jabłka i ktoś go zastrzelił

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 3 listopada 2020 r. o 08:02 Powrót do artykułu
Nie popieram ale rozumiem. Święte prawo własności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jabłko ma swoją cenę, ale życie też ma swoją cenę - dzieciak zapłacił życiem, a zabójca powinien zapłacić dożywociem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jabłko ma swoją cenę, ale życie też ma swoją cenę - dzieciak zapłacił życiem, a zabójca powinien zapłacić dożywociem.
 A dla czego ?? Bo nie dał się okradać ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE  POGIĘŁO WAS? Moja siostra często chodziła do sąsiada na mirabelki... jak wychodził uciekała... mama ze śmiechem opowiada jak chodziła do sąsiada na świetne antoniówki i całą chwarą dzieci uciekali jak wychodził... niekt z Was nie chodził na szaber do sadu sąsiada? Nie uwierzę... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE  POGIĘŁO WAS? Moja siostra często chodziła do sąsiada na mirabelki... jak wychodził uciekała... mama ze śmiechem opowiada jak chodziła do sąsiada na świetne antoniówki i całą chwarą dzieci uciekali jak wychodził... niekt z Was nie chodził na szaber do sadu sąsiada? Nie uwierzę...
 W katolickim kraju śmiesz się chwalić publicznie że łamiesz jedno z przykazań któe brzmi: nie kradnij ?? Zaczyna się od kradzieży jabłek, mirabelek, a później giną samochody czy miliony !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz_Paliwas rozumiem że to żart...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paliwasie stary lewaku ,to na WUMLu uczyli cię oprócz nienawiści do narodu polskiego także przykazań.Akurat ty jesteś ostatnią osobą co może sie powoływać na katolicki dekalog. Na strajku wczoraj byłeś. czy tylko młodych podburzasz żeby koscioły bezcześcili a ty liczysz na koryto . Będziesz miał koryto juz niedługo ale w kiciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paliwasie stary lewaku ,to na WUMLu uczyli cię oprócz nienawiści do narodu polskiego także przykazań.Akurat ty jesteś ostatnią osobą co może sie powoływać na katolicki dekalog. Na strajku wczoraj byłeś. czy tylko młodych podburzasz żeby koscioły bezcześcili a ty liczysz na koryto . Będziesz miał koryto juz niedługo ale w kiciu.
 Pisząc do mnie lewaku, dziś w twoich ustach to dla mnie hymn pochwalny ! Patrząc na to co dzieje się w kraju, jestem z takiego określenia dumny !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa dyżurne trole,Paliwas i Teczowy ,filossofy jedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z tej szkoły i to jest sad należący do naszego technikum. Uczniowie mogą chodzić do niego po owoce, bo sad jest na tyle duży, że zawsze jak chodziliśmy całą szkołą pomagać w zbiorze to sami nam do plecaków upychali, bo było ich aż za dużo, więc nie. Dzieciak tego nie ukradł, a poszedł za pozwoleniem. I warto nie pisać głupot jeśli nie zna się sytuacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli świadomie poszli kraść ? Jeśli tak, to nie rozumiem lamentów Sztandaru Ludu - "We don't dial 997" - czyli tak jak w USA.
 przeproś trollu za nazwanie dzieci złodziejami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jabłko ma swoją cenę, ale życie też ma swoją cenę - dzieciak zapłacił życiem, a zabójca powinien zapłacić dożywociem.
A dla czego ?? Bo nie dał się okradać ??
 Tak jak powiedziałem - zabójca musi zapłacić za życie dziecka. To działa w obie strony. Przed odsiadką może zjeść swoje ocalone jabłka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mój dom - moja twierdza"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...