Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Opole Lubelskie

3 listopada 2020 r.
7:34

16-latek poszedł do sadu po jabłka i ktoś go zastrzelił

Autor: Zdjęcie autora sko
262 13 A A

Nastolatek, obywatel Kazachstanu, był mieszkańcem internatu w Kluczkowicach. Przebywał w Polsce w ramach wymiany młodzieży.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w gminie Opole Lubelskie.

Chłopak, obywatel Kazachstanu, razem z kolegami poszli do pobliskiego sadu nazrywać jabłek. Wówczas padł strzał.

Jak informuje Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie, chłopak nie żyje.

Nie odnaleziono jeszcze osoby, która oddała strzał. Śledztwo prowadziła początkowo Prokuratura Rejonowa w Opolu Lubelskim.

- Jednak przejęła ją Prokuratura Okręgowa w Lublinie wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Lublinie - dodaje Kępka.

Więcej informacji na tym etapie nie zdradza. Oprócz tego, że trwają wzmożone działania, aby ująć sprawcę.

16-latek był mieszkańcem szkolnego internatu w Kluczkowicach. Przebywał w Polsce w ramach międzynarodowej wymiany młodzieży.

Zaznaczy, że sad do którego weszli chłopcy jest własnością szkoły w Kluczkowicach.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
A_2165 / 3 listopada 2020 r. o 09:07
LUDZIE  POGIĘŁO WAS? Moja siostra często chodziła do sąsiada na mirabelki... jak wychodził uciekała... mama ze śmiechem opowiada jak chodziła do sąsiada na świetne antoniówki i całą chwarą dzieci uciekali jak wychodził... niekt z Was nie chodził na szaber do sadu sąsiada? Nie uwierzę... 
Avatar
mieszkaniecLbn / 3 listopada 2020 r. o 08:21
Jabłko ma swoją cenę, ale życie też ma swoją cenę - dzieciak zapłacił życiem, a zabójca powinien zapłacić dożywociem.
Avatar
Karolina26 / 3 listopada 2020 r. o 16:26
Jestem z tej szkoły i to jest sad należący do naszego technikum. Uczniowie mogą chodzić do niego po owoce, bo sad jest na tyle duży, że zawsze jak chodziliśmy całą szkołą pomagać w zbiorze to sami nam do plecaków upychali, bo było ich aż za dużo, więc nie. Dzieciak tego nie ukradł, a poszedł za pozwoleniem. I warto nie pisać głupot jeśli nie zna się sytuacji
Avatar
Janusz_Paliwas / 3 listopada 2020 r. o 09:44
Paliwasie stary lewaku ,to na WUMLu uczyli cię oprócz nienawiści do narodu polskiego także przykazań.Akurat ty jesteś ostatnią osobą co może sie powoływać na katolicki dekalog. Na strajku wczoraj byłeś. czy tylko młodych podburzasz żeby koscioły bezcześcili a ty liczysz na koryto . Będziesz miał koryto juz niedługo ale w kiciu.
 Pisząc do mnie lewaku, dziś w twoich ustach to dla mnie hymn pochwalny ! Patrząc na to co dzieje się w kraju, jestem z takiego określenia dumny !!
Avatar
mieszkaniecLbn / 3 listopada 2020 r. o 22:56
Jabłko ma swoją cenę, ale życie też ma swoją cenę - dzieciak zapłacił życiem, a zabójca powinien zapłacić dożywociem.
A dla czego ?? Bo nie dał się okradać ??
 Tak jak powiedziałem - zabójca musi zapłacić za życie dziecka. To działa w obie strony. Przed odsiadką może zjeść swoje ocalone jabłka.
Avatar
salceson / 3 listopada 2020 r. o 11:09
Dwa dyżurne trole,Paliwas i Teczowy ,filossofy jedne.
Avatar
salceson / 3 listopada 2020 r. o 17:42
Czyli świadomie poszli kraść ? Jeśli tak, to nie rozumiem lamentów Sztandaru Ludu - "We don't dial 997" - czyli tak jak w USA.
 przeproś trollu za nazwanie dzieci złodziejami.
Avatar
A_2165 / 3 listopada 2020 r. o 09:28
Janusz_Paliwas rozumiem że to żart...
Avatar
TECZOWY_ZSL / 4 listopada 2020 r. o 07:51
"Mój dom - moja twierdza"
Avatar
kees22 / 3 listopada 2020 r. o 09:35
Paliwasie stary lewaku ,to na WUMLu uczyli cię oprócz nienawiści do narodu polskiego także przykazań.Akurat ty jesteś ostatnią osobą co może sie powoływać na katolicki dekalog. Na strajku wczoraj byłeś. czy tylko młodych podburzasz żeby koscioły bezcześcili a ty liczysz na koryto . Będziesz miał koryto juz niedługo ale w kiciu.
Avatar
TECZOWY_ZSL / 4 listopada 2020 r. o 07:51
"Mój dom - moja twierdza"
Avatar
mieszkaniecLbn / 3 listopada 2020 r. o 22:56
Jabłko ma swoją cenę, ale życie też ma swoją cenę - dzieciak zapłacił życiem, a zabójca powinien zapłacić dożywociem.
A dla czego ?? Bo nie dał się okradać ??
 Tak jak powiedziałem - zabójca musi zapłacić za życie dziecka. To działa w obie strony. Przed odsiadką może zjeść swoje ocalone jabłka.
Avatar
salceson / 3 listopada 2020 r. o 17:42
Czyli świadomie poszli kraść ? Jeśli tak, to nie rozumiem lamentów Sztandaru Ludu - "We don't dial 997" - czyli tak jak w USA.
 przeproś trollu za nazwanie dzieci złodziejami.
Avatar
Karolina26 / 3 listopada 2020 r. o 16:26
Jestem z tej szkoły i to jest sad należący do naszego technikum. Uczniowie mogą chodzić do niego po owoce, bo sad jest na tyle duży, że zawsze jak chodziliśmy całą szkołą pomagać w zbiorze to sami nam do plecaków upychali, bo było ich aż za dużo, więc nie. Dzieciak tego nie ukradł, a poszedł za pozwoleniem. I warto nie pisać głupot jeśli nie zna się sytuacji
Avatar
salceson / 3 listopada 2020 r. o 11:09
Dwa dyżurne trole,Paliwas i Teczowy ,filossofy jedne.
Avatar
Janusz_Paliwas / 3 listopada 2020 r. o 09:44
Paliwasie stary lewaku ,to na WUMLu uczyli cię oprócz nienawiści do narodu polskiego także przykazań.Akurat ty jesteś ostatnią osobą co może sie powoływać na katolicki dekalog. Na strajku wczoraj byłeś. czy tylko młodych podburzasz żeby koscioły bezcześcili a ty liczysz na koryto . Będziesz miał koryto juz niedługo ale w kiciu.
 Pisząc do mnie lewaku, dziś w twoich ustach to dla mnie hymn pochwalny ! Patrząc na to co dzieje się w kraju, jestem z takiego określenia dumny !!
Avatar
kees22 / 3 listopada 2020 r. o 09:35
Paliwasie stary lewaku ,to na WUMLu uczyli cię oprócz nienawiści do narodu polskiego także przykazań.Akurat ty jesteś ostatnią osobą co może sie powoływać na katolicki dekalog. Na strajku wczoraj byłeś. czy tylko młodych podburzasz żeby koscioły bezcześcili a ty liczysz na koryto . Będziesz miał koryto juz niedługo ale w kiciu.
Avatar
A_2165 / 3 listopada 2020 r. o 09:28
Janusz_Paliwas rozumiem że to żart...
Avatar
Janusz_Paliwas / 3 listopada 2020 r. o 09:25
LUDZIE  POGIĘŁO WAS? Moja siostra często chodziła do sąsiada na mirabelki... jak wychodził uciekała... mama ze śmiechem opowiada jak chodziła do sąsiada na świetne antoniówki i całą chwarą dzieci uciekali jak wychodził... niekt z Was nie chodził na szaber do sadu sąsiada? Nie uwierzę...
 W katolickim kraju śmiesz się chwalić publicznie że łamiesz jedno z przykazań któe brzmi: nie kradnij ?? Zaczyna się od kradzieży jabłek, mirabelek, a później giną samochody czy miliony !!
Avatar
A_2165 / 3 listopada 2020 r. o 09:07
LUDZIE  POGIĘŁO WAS? Moja siostra często chodziła do sąsiada na mirabelki... jak wychodził uciekała... mama ze śmiechem opowiada jak chodziła do sąsiada na świetne antoniówki i całą chwarą dzieci uciekali jak wychodził... niekt z Was nie chodził na szaber do sadu sąsiada? Nie uwierzę...