Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mimo protestów radni podwyższyli czesne za żłobek. Wojewoda uchylił ich uchwałę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lipca 2019 r. o 15:19 Powrót do artykułu
Mają 500 od Jarka to co im szkoda jak to ma być 500 na dziecko a nie do kieszeni rodzicow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś jak dostają 500plus i rosną ceny wszystkiego to nie protestują pod nowogrodzka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pan Wojewoda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech gmina zamknie żłobek i po problemie... niech maDki same się opiekują, albo zapiszą do prywatnego to zobaczą ile to kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech wojewoda da z własnego budżetu jak się nie zgadza. Mają barany żłobek za pół darmo to im jeszcze nie pasuje. Ja bym na miejscu wójta zamknął żłobek, niech wożą do Lublina prywatnie za 4 razy tyle kady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni nie biora 500+ bo oni sa za koalicja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narobili g.wniaków a tera lament że koszta? Trza było zainwestować w antykoncepcje. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........ zlikwidować ten żłobek i pozwolić rodzicom doświadczyć cen komercyjnych, a nie dofinansowanych z budżetu wszystkich mieszkańców gminy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec gminy wystąpię na następnym zebraniu o likwidację tego przybytku. Czemu grupa pań z szerokimi nogami naszym kosztem, pozostałych osób płacących podatki w gminie ma się bawić dalej w program 500+ ?? A ja o naprawę drogi się nie mogę doprosić, bo nie ma na to pieniędzy ?? A mamusiom nie chce się gówniaków wychowywać, a jak już to zlecają płacić za to co namniej po kosztach. Do roboty nieroby !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje zamknac żłobek.  Dlaczego gmina doklada do zlobka? Nie ma innych potrzeb?Niczego innego mieszkancy nie potrzebuja? Dlaczego ulegac paru matkom ktorym szkoda pare groszy aby zaplacic za opieke nad ich dziecmi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec gminy wystąpię na następnym zebraniu o likwidację tego przybytku. Czemu grupa pań z szerokimi nogami naszym kosztem, pozostałych osób płacących podatki w gminie ma się bawić dalej w program 500+ ?? A ja o naprawę drogi się nie mogę doprosić, bo nie ma na to pieniędzy  ?? A mamusiom nie chce się gówniaków wychowywać, a jak już to zlecają płacić za to co namniej po kosztach. Do roboty nieroby !!!
 Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pan Wojewoda!
 To pan wojewoda da z wlasnej kieszeni? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda z Pisu zablokował źle! Jakby wojewoda z Pisu dał to też k....a źle! Już wiecie czemu PIS wygrywa w wyborach? Zdajcie sobie sprawe że dzięki takiej opozycji będą rządzili tak ze sto lat?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co lepiej zrobić kolejną strzelnicę .....która posłuży wybranej grupie osób z gminy Niemce? na to są pieniądze śmiech na sali....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to nie są wysokie koszty,niania by więcej wzięła miesięcznie,więc rodzice pracujący niech nie narzekają.Panie które tam pracują na pewno nie leżą i nie popijają kawki,tylko mają pełne ręce pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie,niech zatrudnią sobie nianię wygodne mamusie,to zobaczą dopiero jakie to koszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"maDki" oddają dzieci do żłobka bo pracują do Twojej wiadomosci. Z drugiej strony współczuje Twojej żonie i matce, skoro matki określasz mianem "pań z szerokimi nogam". A programu 500 + nikt w gminie niemce z tego co mi wiadomo nie wymyslił, więc idź z tymi swoimi życiowymi rozterkami do warszawki. Z tego co mi wiadomo do szkoły podstawowej dokładane jest jeszcze więcej. Też będziesz wnioskował o zamknięcie ? Weźcie się ludzie zastanówcie zanim skomentujecie. Płatność za żłobek PUBLICZNY w Lublinie czy Lubartowie krztałtuje się na podobnym poziomie co obecnie w Niemcach. Natomiast porównywanie czesnego w PUBLICZNYM żłobku do zatrudnienia Niani czy żłobka w lublinie jest śmieszne i bezsensowne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...