Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chora kobieta niestety ...jak dla mnie resztę życia powinna spędzić w świrkowni...i nic i nikt nie usprawiedliwi jej zachowania żadna zła sytuacja materialna czy inne kwestie. NIe chciała mogła oddać dzieci do adopcji gdziekolwiek ale to co zrobiła świadczy o tym że jest mocno chora psychicznie i nie powinna przebywać z normalnymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chora kobieta jak również jej facet. Użyłem słowo kobieta ale nie zasługuje na to miano. Jest zwykłym zwierzęciem, chorym, wypaczonym razem ze swoim facetem. Pobrać organy, przekazać chorym osobom przynajmniej jakiś pożytek z nich będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie były moje dzieci ale jak słyszę takie rzeczy to i tak prawie płaczę. Jak można zrobić coś takiego swojemu dziecku... Czapa powinna być przywrócona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ludzi wyparowuje człowieczeństwo aż ciężko uwierzyć, że niewinne dziecko można "wyrzucić"...... . Coś miesza im w głowach...... Straszne. Ale za zabójstwo trzeba zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej nie uświadamiajcie w kwestiach zabezpieczeń. Prezerwatywa taka bardzo zła. To co? Lepiej robić jak ta kobieta? Mam nadzieję że poniesie słuszna karę. Tylko tych dzieci tak bardzo mi szkoda.... Co one kur... Były winne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kur..., chora umysłowo inaczej wytłumaczyć się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Moja matka wyszła z kliniki Planned Parenthood i wybrała życie. Ponad 60 milionów dzieci nigdy nie opuściło klinik.” - powiedziała protestująca w obronie nienarodzonych córka, której matka zrezygnowała z aborcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście wszyscy od razu komentują zachowanie kobiety, jednak pragnę przypomnieć, że był jeszcze "tatuś" pod którego presją się znajdowała. Mam nadzieję, że i on odpowie za te zbrodnię, bo stwierdzenie, iż nie wiedział o 4 ciążach dla każdej normalnej osoby jest niewiarygodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewicowa późna aborcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot, katolicyzm w pigułce - nie oddam do okna życia bo co ludzie powiedzo, nie usunę bo ksiądz zabrania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie ten Ciecierzyn!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chora inaczej sie nie da tego wytłumaczyć. Jak można żywcem zakopać własne dziecko, jeszcze jak powiedziałą, że złapało ją za palec jak zakopywała to aż mi serce scisneło. Jak można tak postapić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tą cholerna patologie nie wierzę w ani jedno słowo powiedziane przez jej matkę ona kłamie 10000% wiedziała o każdej ciąży Olki one zawsze sobie wszystko mówiły mamusia nie lepsza Czekaj my aż dojdzie do następnej tragedii jak osoba chora w tej sytuacji ewa może wychowywać wnuka obie są chore na głowę i nawet maja na to papiery to ja się pytam gdzie dobro tego niestety biednego dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot, katolicyzm w pigułce - nie oddam do okna życia bo co ludzie powiedzo, nie usunę bo ksiądz zabrania.
 Tu nie mamy do czynienia z katolicyzmem, tu mamy patalogię, bezradność opieki socjalnej państwa i samorządu, a po części mamy efekt walki polskiego KK z antykoncepcją, gdyby przeekazywno wiedzę o antykoncepcji byłoby mniej takich zbrodni i mniej aborcji, ale polski KK nie chce tego przyjąć do wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto skutki braku wychowania seksualnego. A wystarczyłyby pigułki. Wszyscy rzekomi obrońcy życia są temu winni - dla własnego czystego sumienia robią nagonki, ale pomóc to już nikt nie chce. Tylko wprowadzają "ustawę przeciw pedofilii", która nie karze pedofilii tylko seksuologów. Paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy naprawde sądzicie, że ci ludzie nie wiedzieli o antykoncepcji? Bo ja wątpię... Wydaje mi się że to głupie gadanie o polityce, a wszystko polega na tym, że jakiś patol wziął sobie chorą na głowę żonę nad którą znęcał się psychicznie. Moim zdaniem powinien odsiedzieć przynajmniej połowę jej wyroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...