Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alkohol i pieniądze w zamian za głosy na kandydatkę na prezydenta. Wraca afera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 października 2018 r. o 09:37 Powrót do artykułu
Tanio pani Fisz skórę swoją ceni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....rozumiem emocje związane z walka o wygodne fotele, ale należy zachować chociaż odrobine przyzwoitości. niestety, ale klan Grabczuków wespół z Sokołem nie potrafią być po prostu politykami. Pomimo moich sympatii wobec PO nie jestem w stanie zaakceptować tego typu rozgrywek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy minimum chęci by zorientować się, że rozgłosu sptrawie nadał kandydat PiS. Najpierw podczas mjednej z konferencji prasowych w Chełmie i wczoraj podczas telewizyjnej debaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalszy ciąg opowiadania Singera "Głupcy z Chełma". Pani prezydent Agacie już nic nie może zaszkodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierd*****
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba szukać haków na przeciwników jak się widzi, że przegrana w oczy zagląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieważne, czy prezydentka miała z tym cokolwiek wspólnego czy nie. To i tak dopiero wierzchołek góry. Lepiej niech odejdzie póki nie jest za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czytałeś wypowiedź Grabczuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje, ze mieszkancy Chelma w koncu otworza oczy i zobacza, co dzialo sie przez te 12 lat. to wcale nie byla tak przyjazna i usmiechnieta prezydentura. niewazne, kto wygra teraz. jak dla mnie moze to byc banaszek, moze to byc i grabczuk, a nawet monastyrska. oby nie sld i Agata Fisz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że Agata Fisz wygra i to w pierwszej turze bo taka kampania jak dzisiaj prowadzą jej przeciwnicy tylko ich pogrąża, totalny brak argumentów. Już raz się o tym przekonalismy i tym razem będzie tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TULKO FISZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Andrzej Sokół na swoim facebooku opublikował wyrok  ***s://***facebook.com/profile.php?id=100010094266177,  oraz pisze, że został pomówiony o korupcję przez członków SLD tj.  Mariana Tywoniuka (prezes PUM) oraz Krystyna Majówka (dyr. wydz. Urzędu Miasta). Przecież są to bliscy współpracownicy pani prezydent Agaty FISZ. Nie wierzę, że robili to bez jej wiedzy. Ale jaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak nisko upaść żeby kupować głosy za flaszki wódki? Ciekawe ile głosów A.Fisz zostało kupione za alkohol?? A wydawało mi się, że to całkiem sympatyczna osoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupuje , do dzisiaj .Nikt się do tego nie przyzna oficjalnie ale wśród znajomych ,to tajemnica poliszynela.Sprawdzeni i pewni pracownicy spółek chełmskich dostali "premię" za głos 400zł.kilka m-cy temu ,aby z wyborami nie kojarzyć,zaksięgowano to jakoś.Mój sąsiad na moje zdanie o kandydujących -odpowiedział:"Ja już mam nakazane na kogo głosować i nie słucham"-pracownik jednej z chełmskich spółek.Chcę mieć pracę i będę głosował na Agatę Fisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie na profilu fb Andrzeja Sokoła jest Wyrok z którego można przeczytać, że m.in. Paweł i Jarosław Szychulec oferowali alkohol, za oddanie głosu w wyborach samorządowych za co zostali skazani. Przecież w Chełmie każdy wie z jakim z kandydatów/ek na prezydenta są oni powiązani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe , bo widziałem na deptaku Pana Dariusza w garniturze , prowadzącego na bok znanego na deptaku pana nadużywającego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no oczywiście ,że to nie tajemnica ,czyje bilbordy stoją przed lokalami pana Jarosława.Czemu pan Jarosław dostał lokal w aquaparku , byli też inni chętni,nikt nawet z nimi nie chciał rozmawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banaszek ten kandydat z PIS zrobi wszystko żeby wygrać, wykorzysta wszystkie metody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile warta jest prezydentura m. Chełm? 10-20zł na flaszkę. Gratulujemy poczucia wartości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te osoby z wyroku należą tak jak pani Fisz do SLD?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...