Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"American Pie\" zawita do Lublina

Utworzony przez Henry, 24 kwietnia 2010 r. o 16:47 Powrót do artykułu
Ja uważam,że to ciekawy pomysł sam się wybieram:D W końcu coś innego:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w dzienniku jak zawsze syf, brud i klotnie. Moznaby z tym forum raz a dobrze pozadek zrobic. A co do samej imprezy, to pomysl niewatpliwie ciekawy, marketing rowniez Ciekawe tylko kto za tym wszystkim sie kryje. Stawiam na Palikota, a Wy jak myślicie? Haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myle sie? Haha
Mylisz się Mimo to ja jestem za liberalizmem, więc jeśli ktoś płaci za jakąś przeciętną dyskotekę ok. 100 zł żeby potem wspominać przez wiele miesięcy, że uczestniczył w elitarnej imprezie to OK. wolny rynek Dlatego też pozdrawiam redakcje, zajazd goscinny i naganiaczy przez nich zatrudnionych Już więcej nie będę przeszkadzać w nagonce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, to na pewno palikot wymyślił ,haha koncepcja jest prosta - chodziło o to by zrobić dobrą imprezę jakiej dotąd nie było i tak jak ktoś już wyżej napisał, w jedną noc można pójść do klubu i spokojnie wydać 100zł (przynajmniej u mnie tak bywa), a tu macie jedzenie, dużo miejsca (cały zajazd), no i alkohol w sumie za 130 (dziewczyny mają lepiej bo 90) oczywiście zawsze musi być ktoś komu to się nie podoba, ale to chyba norma . Obstawiam że te 300 miejsc pójdzie w szybkim tempie, dlatego chcesz przyjść - przychodź, nie to nie proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam się wybieram jak i dużo moich znajomych z 23ego LO:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawski napisał:
Mylisz się Mimo to ja jestem za liberalizmem, więc jeśli ktoś płaci za jakąś przeciętną dyskotekę ok. 100 zł żeby potem wspominać przez wiele miesięcy, że uczestniczył w elitarnej imprezie to OK. wolny rynek Dlatego też pozdrawiam redakcje, zajazd goscinny i naganiaczy przez nich zatrudnionych Już więcej nie będę przeszkadzać w nagonce.
Mimo wszystko wydaje mi się, że to ja mam rację, a Place i innym klubom nie w smak jest po prostu strata klienteli. Nawet jeśli się mylę, będę się upierał przy swoim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
Miałam studniówke w tym zajeździe gościnnym, super miejsce a wtedy mielismy dostepne jedynie 2 sale, mimo to zabawa byla udana:D, jesli mam za 90 zl bawic sie tak samo albo lepiej niz wtedy za 300 to oczywiscie ze sie tam pojawie:)
A możesz coś więcej powiedzieć na temat tego miejsca? Ja niedługo będę tam miała półmetek studencki. Zapowiada się ciekawie, ale chciałbym znać szczegóły. A impreza niestety nie dla mnie, ja już na studiach, choć 90 i 130 zł to cena niespecjalnie wygórowana, my za półmetek płacimy po 90 zł, a wszystko robimy sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie dobry balet a jak ktos mówi ze za drogo to przeciez nie musi isc -nic na siłe wasza strata zdjęcia sobie obejrzycie ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no juz zbieram hajsik, nie moge sie doczekac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie swietnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, ale wy jesteście puści. będziecie to fajnie ale po co dzielić się tym z całym światem, co takie komentarze wnoszą? żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego było mi Trzebaa szalonego melanżżuu po maturach!!!! szykuje się wielka biba:DDDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to będzie bal ) Coś czego brakowało, alternatywa dla nudnych lubelskich klubów, świetny pomysł Napewno się zjawie wraz z Przyjaciółkami:DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie sie wybiore, oby tylko sie nie okazalo ze to pieniadze wyrzucone w bloto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już mam bilet:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też kupiłam. Do zobaczenia na imprezie ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...