Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 kwietnia 2010 r.
15:54
Edytuj ten wpis

"American Pie" zawita do Lublina

Autor: Zdjęcie autora micbec
0 36 A A

Kwiecień to wyjątkowo trudny okres dla maturzystów. Miesiąc, który bezpośrednio poprzedza egzamin dojrzałości wszyscy chcą wykorzystać na doszlifowanie swojej wiedzy. Lubelscy uczniowie mogą mieć jednak problemy z koncentracją. Już w czerwcu czeka ich bowiem wyjątkowa balanga.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
"Lublin Pie czyli pomaturalna impreza u Stfilera”, to pierwsze tego typu wydarzenie w naszym mieście. Ma to być party nawiązujące do słynnych imprez organizowanych przez Steve'a Stiflera z "American Pie”.

– W Lublinie ciężko o miejsce, gdzie można się dobrze zabawić, a maturzyści, po kilku miesiącach ślęczenia nad książkami będą potrzebowali się wyszumieć – mówi Bartosz Bujak, jeden z pomysłodawców przedsięwzięcia.

– Dlaczego więc nie mieliby pójść do jednego z lubelskich klubów? Bo to nie to samo. Nasza impreza będzie miała nad nimi olbrzymią przewagę. Nie będzie to bowiem typowa dyskoteka, gdzie można potańczyć do 2 i cześć.

U nas zabawa trwać będzie przez całą noc. Poprowadzi ją profesjonalny wodzirej, który zadba też o odpowiedni dobór muzyki. Poza tańcami będziemy mieć także karaoke i mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami – dodaje.

Dużą zaletą "Lublin Pie” jest jej "domówkowy” charakter. "Zajazd Gościnny”, w którym się odbędzie to taki, duży ekskluzywny dom. Do dyspozycji gości będą trzy sale (taneczna, restauracyjna i z karaoke), kilkanaście pokoi oraz obszerny ogród. Brakuje tylko basenu. Zamiast niego jest staw z rybami, który jednak do kąpieli nie służy.

– Już nie mogę doczekać się imprezy – mówi Iza Górecka, uczennica XXIII Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. – Kiedy o niej usłyszałam, oszalałam ze szczęścia. Od zawsze marzyłam o czymś takim, a teraz moje sny będą miały szanse wreszcie się ziścić.

– Na pewno się wybiorę. Ta biba to obowiązkowa pozycja dla każdego szanującego się imprezowicza – wtóruje jej klasowa koleżanka Gosia Sieduszewska.

Wielu skutecznie zniechęcić może jednak cena. Dziewczyny za wstęp zapłacą 90 zł, chłopcy o 40 zł więcej. – Mam sporo wydatków związanych ze szkołą i nie mam zamiaru płacić 130 zł za jedną noc. Za te pieniądze wolę spędzić kilka dni nad jeziorem – powiedział Piotrek Gębala z "Szansy”.

– Zdajemy sobie sprawę, że wstęp nie jest tani. Nie może być jednak inaczej. Na opłaceniu biletu kończą się bowiem wszelkie koszty. Zarówno jedzenie (trzy ciepłe posiłki i szwedzki stół), jak i alkohol wliczone są w cenę. Gdzie indziej tak jest ? – kończy Bujak.

Konkurs: Wejściówka na imprezę \"Lublin Pie” do wygrania

Już dziś masz niepowtarzalną szansę na wygranie darmowego biletu na imprezę Lublin Pie! Spełnienie warunków uczestnictwa jest bardzo proste i zajmie Ci tylko kilka chwil.

Co muszę zrobić? Wystarczy, że za pośrednictwem portalu społecznościowego nasza-klasa.pl dodasz plakat imprezy (taki, jak w naszym artykule) do swojej galerii, ustawisz go jako zdjęcie główne i przypniesz pinezką profil organizatorów oraz podasz informację o imprezie na "śledziku". Czas na spełnienie warunków masz do środy, 28 kwietnia do godz. 24.

Co mogę wygrać? Darmową wejściówkę na pomaturalną imprezę "Lublin Pie”. Losowanie biletu odbędzie się w czwartek, a nazwisko zwycięzcy zostanie podane na naszej stronie internetowej oraz na koncie organizatorów w portalu nasza-klasa.pl.

A jeśli nie uda mi się wygrać? Nie przejmuj się. Już samo spełnienie warunków uczestnictwa w konkursie upoważnia Cię do 5 % zniżki na bilet.

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
adriana / 3 maja 2010 o 15:47
0
Ja też kupiłam. Do zobaczenia na imprezie ;-)
Avatar
kacpro / 29 kwietnia 2010 o 21:15
0
Ja już mam bilet:D
Avatar
pacer / 28 kwietnia 2010 o 14:24
0
Pewnie sie wybiore, oby tylko sie nie okazalo ze to pieniadze wyrzucone w bloto...
Avatar
misia / 28 kwietnia 2010 o 12:22
0
No to będzie bal ) Coś czego brakowało, alternatywa dla nudnych lubelskich klubów, świetny pomysł
Napewno się zjawie wraz z Przyjaciółkami:DD
Avatar
TrussskaFeczka / 28 kwietnia 2010 o 10:32
0
Tego było mi Trzebaa szalonego melanżżuu po maturach!!!! szykuje się wielka biba:DDDDD
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2010 o 09:06
0
ludzie, ale wy jesteście puści. będziecie to fajnie ale po co dzielić się tym z całym światem, co takie komentarze wnoszą? żenada...
Avatar
amber / 25 kwietnia 2010 o 08:50
0
bedzie swietnie
Avatar
asd / 24 kwietnia 2010 o 21:29
0
no juz zbieram hajsik, nie moge sie doczekac!
Avatar
sdf / 24 kwietnia 2010 o 21:17
0
bedzie dobry balet a jak ktos mówi ze za drogo to przeciez nie musi isc -nic na siłe wasza strata zdjęcia sobie obejrzycie ;d
Avatar
Paja / 24 kwietnia 2010 o 21:12
0
anka napisał:
Miałam studniówke w tym zajeździe gościnnym, super miejsce a wtedy mielismy dostepne jedynie 2 sale, mimo to zabawa byla udana:D, jesli mam za 90 zl bawic sie tak samo albo lepiej niz wtedy za 300 to oczywiscie ze sie tam pojawie:)


A możesz coś więcej powiedzieć na temat tego miejsca? Ja niedługo będę tam miała półmetek studencki. Zapowiada się ciekawie, ale chciałbym znać szczegóły.

A impreza niestety nie dla mnie, ja już na studiach, choć 90 i 130 zł to cena niespecjalnie wygórowana, my za półmetek płacimy po 90 zł, a wszystko robimy sami.


A możesz coś więcej powiedzieć na temat tego miejsca? Ja niedługo będę tam miała półmetek studencki. Zapowiada się ciekawie, ale chciałbym znać szczegóły.

A impreza niestety nie dla mnie, ja już na studiach, choć 90 i 130 zł to cena niespecjalnie wygórowana, my za półmetek płacimy po 90 zł, a wszystko robimy sami. rozwiń
Avatar
adriana / 3 maja 2010 o 15:47
0
Ja też kupiłam. Do zobaczenia na imprezie ;-)
Avatar
kacpro / 29 kwietnia 2010 o 21:15
0
Ja już mam bilet:D
Avatar
pacer / 28 kwietnia 2010 o 14:24
0
Pewnie sie wybiore, oby tylko sie nie okazalo ze to pieniadze wyrzucone w bloto...
Avatar
misia / 28 kwietnia 2010 o 12:22
0
No to będzie bal ) Coś czego brakowało, alternatywa dla nudnych lubelskich klubów, świetny pomysł
Napewno się zjawie wraz z Przyjaciółkami:DD
Avatar
TrussskaFeczka / 28 kwietnia 2010 o 10:32
0
Tego było mi Trzebaa szalonego melanżżuu po maturach!!!! szykuje się wielka biba:DDDDD
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2010 o 09:06
0
ludzie, ale wy jesteście puści. będziecie to fajnie ale po co dzielić się tym z całym światem, co takie komentarze wnoszą? żenada...
Avatar
amber / 25 kwietnia 2010 o 08:50
0
bedzie swietnie
Avatar
asd / 24 kwietnia 2010 o 21:29
0
no juz zbieram hajsik, nie moge sie doczekac!
Avatar
sdf / 24 kwietnia 2010 o 21:17
0
bedzie dobry balet a jak ktos mówi ze za drogo to przeciez nie musi isc -nic na siłe wasza strata zdjęcia sobie obejrzycie ;d
Avatar
Paja / 24 kwietnia 2010 o 21:12
0
anka napisał:
Miałam studniówke w tym zajeździe gościnnym, super miejsce a wtedy mielismy dostepne jedynie 2 sale, mimo to zabawa byla udana:D, jesli mam za 90 zl bawic sie tak samo albo lepiej niz wtedy za 300 to oczywiscie ze sie tam pojawie:)


A możesz coś więcej powiedzieć na temat tego miejsca? Ja niedługo będę tam miała półmetek studencki. Zapowiada się ciekawie, ale chciałbym znać szczegóły.

A impreza niestety nie dla mnie, ja już na studiach, choć 90 i 130 zł to cena niespecjalnie wygórowana, my za półmetek płacimy po 90 zł, a wszystko robimy sami.


A możesz coś więcej powiedzieć na temat tego miejsca? Ja niedługo będę tam miała półmetek studencki. Zapowiada się ciekawie, ale chciałbym znać szczegóły.

A impreza niestety nie dla mnie, ja już na studiach, choć 90 i 130 zł to cena niespecjalnie wygórowana, my za półmetek płacimy po 90 zł, a wszystko robimy sami. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 30 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 52 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 102 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 41 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 69 107

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!