Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atak na prezydenta Gdańska. Oświadczenie Jerzego Owsiaka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2019 r. o 21:18 Powrót do artykułu
zły człowiek ten owsiak - nawet na Adamowiczu chce zarobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co to upolitycznia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zły człowiek ten owsiak - nawet na Adamowiczu chce zarobić - sprawa jest wyłącznie kryminalna i przez jakiegoś 27 letniego wariata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juras pierwszy hejter Robota co Chceta od parenastu lat napuszczasz ludzi na siebie teraz na nieszczęścieu będziesz oskarżał. tobie niewygodnych, co zrobiłes z Pawłowicz chciałeś ,, wy***ić,, ja w kosmos czyją to robota ośmiesza i drwienia że usłyszałes prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co to upolitycznia?
 Upolitycznił sam napastnik krzycząc do mikrofonu, że Platforma go rzekomo torturowała. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Abramowicz tylko Adamowicz. Qrwa kto ram pracuje? Nazwiska nie potrafią napisać poprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiak mogłeś sobie darować debilu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak własnie PO walczy ze swoim przeciwnikami, nie wygrali w uczciwych wyborach w Gdańsku, teraz używają siły i noża. Co na to J.Wałęsa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysle ze to zemsta nowoczesne enej na platformie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się głąby ogarnijcie z tymi hejtami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnijcie się. Jest jeszcze szansa aby ten kraj się rozwijał normalnie. Po co tyle hejtu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 No i oczywiście wszystko wina Owsiaka. Jakiś wariat nienawidzący Platformy dźga polityka tejże partii nożem, mężczyzna walczy o życie a PISowskie tumany zwalają winę na Owsiaka. Spójrzcie na wasze autorytety, co od kilku lat robią ze społeczeństwem. Nawet zaborcy nas tak nie podzielili jak Prawi i Sprawiedliwi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vsgs / 6 minut temu +2 To nie Abramowicz tylko Adamowicz. Qrwa kto ram pracuje? Nazwiska nie potrafią napisać poprawnie. Jak sam widzisz każdy się może pomylić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak własnie PO walczy ze swoim przeciwnikami, nie wygrali w uczciwych wyborach w Gdańsku, teraz używają siły i noża. Co na to J.Wałęsa? A z jakiej partii wywodzi się Paweł z pisu? (nie piszę że jest nadal w tej partii)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda człowieka mam nadzieję że z tego wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiak beknie za brak ochrony. Ustawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zły człowiek ten owsiak - nawet na Adamowiczu chce zarobić - sprawa jest wyłącznie kryminalna i przez jakiegoś 27 letniego wariata, a owisiak i tak to upolityczni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra Zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py!! chętnie oddam na licytację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz wyzdrowieje i nadal będzie się cieszył nie nagannym zdrowiem łączę się również myślami z rodziną Pana Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza w tym trudnym dla niej momencie będę się modlił o zdrowie i życie Pana Prezydenta Pawła Adamowicza. mam również nadzieje że sprawa tego strasznego ataku na Pana Prezydenta Gdańska zostanie dogłębnie wyjaśniona a sprawca surowo ukarany. co do Jurka Owsiaka szkoda że tak straszna rzecz wydarzyła się w dniu który powinien być dniem dobroci i wzajemnej ludzkiej życzliwości oraz pomocy mam również nadzieje że mimo tej tragedii w Gdańsku dzień 13 stycznia 2019 roku finał WOŚP zostanie jednak zapamiętany w większości jako szczęśliwy dzień. Jurek Owsiak miał również rację że do tak strasznej tragedii doszło przez nienawiść jako niestety często nam się objawia w życiu i która do niczego dobrego nie prowadzi już wielokrotnie mieliśmy tego przykład dziś kolejny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...